Sürpriz aşk

Oyuncu İsmail Hacıoğlu’ndan boşandıktan sonra sessizliğe bürünen Vildan Atasever, kalbini yine sinema dünyasından bir isme kaptırdı. Güzel oyuncunun yönetmen Erol Mintaş’la sürpriz bir aşka yelken açtığı öğrenildi.

Giriş Tarihi: 6.8.2016 13:29
Sürpriz aşk

Güzel oyuncu Vildan Atasever, geçtiğimiz yıl boşandığı İsmail Hacıoğlu'nun ardından yine sanat dünyasından bir isimle aşka yelken açtı. Atasever, Uçankuş'un iddiasına göre bir süredir 'Annemin Şarkısı' filminin Kürt asıllı yönetmeni Erol Mintaş'la birlikte… Şu sıralar ABD'de olan oyuncunun sevgilisiyle sınır ötesinde tatil yaptığı, Mintaş'ın daha sonra memleketi Kars'a giderek tatiline orada devam ettiği de konuşulanlar arasında… Geçtiğimiz yıl Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan çift, şimdilik aşklarını gizliyor.

KÜRTÇE DERSİ VERDİ
Kendisinden 1 yaş küçük yönetmen sevgilisini sosyal medyadan da takip eden 35 yaşındaki güzel oyuncu Amerika'dan sık sık tatil fotoğrafları paylaşsa da ikili, birlikte fotoğraf çektirerek yayınlamaktan kaçındı. Erol Mintaş'la yaşadığı sürpriz aşkı magazin gündemine bomba gibi düşen Vildan Atasever, İranlı yönetmen Shahram Alidi'nin 'Kara At Hatıraları' adlı filminde Berrak Tüzünataç'la kamera karşısına geçmiş ve rolü gereği Kürtçe dersleri almıştı. Kürt asıllı yönetmen Erol Mintaş'ın Atasever'e rolüne hazırlanırken yardımcı olduğu da öğrenildi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Sürpriz aşk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz