Demokrasi mitingi FETÖ elebaşısını çıldırttı

Dün Yenikapı'da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi Pensilvanya'daki FETÖ'cü teroristleri çıldırttı. Mitingde konuşan liderlerin sesini bastırmak için FETÖ elebaşı Gülen'in malikanesinde ve etraftaki bazı evlerin bahçelerinde yüksek desibelli çim biçme makineleri çalıştırdı.

Giriş Tarihi: 8.8.2016 12:44 Güncelleme Tarihi: 8.8.2016 12:55
Demokrasi mitingi FETÖ elebaşısını çıldırttı

İstanbul Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşılığından gıyabi tutuklu Fetullah Gülen'in yaşadığı Pensilvanya'nın Saylorsburg kasabasında da canlı yayınlandı.

ABD'nin değişik eyaletlerinden gelen Türkler, Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne destek vermek amacıyla teroristbaşı Gülen'in Pocono dağı eteğindeki malikanesinin önünde toplandı. Türk vatandaşlar, ellerinde Türk bayrakları ve pankartlarla FETÖ'yü lanetledi.

ÇİM BİÇME MAKİNELERİNİ ÇALIŞTIRDILAR

FETÖ üyelerinin, mitingde konuşan liderlerin sesini bastırmak için Gülen'in malikanesinde ve etraftaki bazı evlerin bahçelerinde yüksek desibelli çim biçme makineleri çalıştırdıkları görüldü. Söz konusu makinaların, mitingin sesini bastıramadığı dikkati çekti.

Çıldıran FETÖ'cü teröristlerin ayrıca, mitinge gelen Türkler araçlarını park edemesinler diye bölgedeki tüm park alanlarının önüne şerit çektiği gözlendi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Demokrasi mitingi FETÖ elebaşısını çıldırttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz