Adil Öksüz'ü serbest bırakan hakimlere ne oldu?

AA Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 15 Temmuz FETÖ'cü hainlerin darbe girişiminin ardından FETÖ'nün hava kuvvetleri imamı olduğu ortaya çıkan Adil Öksüz'ü Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra bırakanlarla alakalı HSYK'nın soruşturma başlattığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 9.8.2016 12:04 Güncelleme Tarihi: 9.8.2016 14:23
Adil Öksüz'ü serbest bırakan hakimlere ne oldu?

Adil Öksüz, 15 Temmuz FETÖ'cü hainlerin darbe girişiminde Akıncı Üssü'nde yakalanan tek sivildi. O gece Üs'te gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Öksüz'ün daha sonra örgütün hava kuvvetleri imamı olduğu ortaya çıkmıştı.

Darbe girişiminin ardından Akıncı Üssü'nde gözaltına alındıktan sonra salıverilen, FETÖ'nün "hava kuvvetleri imamı" olduğu ileri sürülen Adil Öksüz'ü arama çalışmalarının sürdüğünü bildiren Bozdağ, şunları kaydetti:

HSYK SORUŞTURMA BAŞLATTI

"Adil Öksüz'ü bütün Türkiye arıyor, inşallah kısa sürede güvenlik güçlerimiz onu bulunduğu yerde yakalar ve adalete teslim eder. Adil Öksüz ile ilgili adli süreçte görev yapanlarla alakalı HSYK bir müfettiş eliyle soruşturma başlattı. O devam ediyor, onun sonucuna göre bir karar verilecektir."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Adil Öksüz'ü serbest bırakan hakimlere ne oldu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz