Metin Feyzioğlu: Cumhurbaşkanımızın açıklamalarını duyunca yüreğimiz ferahladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti. Feyzioğlu, Külliye'de yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Açıklamalarınızı duyunca yüreğimiz ferahladı" dedi.

Giriş Tarihi: 16.8.2016 16:44 Güncelleme Tarihi: 16.8.2016 17:17
Metin Feyzioğlu: Cumhurbaşkanımızın açıklamalarını duyunca yüreğimiz ferahladı

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu ve 70 baro başkanı, darbe girişimini kınamak için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etti. Erdoğan'a geçmiş olsun dileğinde bulunarak, "Açıklamalarınızı duyunca yüreğimiz ferahladı. Zatıaliniz bu darbe girişiminin püskürtülmesinde çok önemli görev yapmıştır" dedi.

"CUMHURBAŞKANIMIZ BÜYÜK BİR LİDERLİK ÖRNEĞİ GÖSTERDİ"

Feyzioğlu'nun konuşmasında şunları kaydetti: Cumhurbaşkanımız büyük bir liderlik örneği gösterdi. Açıklamalarınızı duyunca yüreğimiz ferahladı. Zataliniz bu darbe girişiminin püskürtülmesinde çok önemli görev yapmıştır. Kalkışmanın taktik hedefi Cumhurbaşkanımız, stratejik hedefi Cumhuriyetimizidir demiştik. Türkiye muhtemel bir içsavaşın eşiğinden düşmüştür. İstisnasız 79 Baro, daha gece yarısı olmadan tavrımızı açıkça ortaya koymuştuk. Açıklamalarınızı duyunca yüreğimiz ferahladı. Sayın cumhurbaşkanım FETÖ'nün en çok istediği suçlunun suçsuzdan ayrılmaması böylece FETÖ'cüler mağdur rolünü oynayacak ve uluslararası platformda algı çalışması yapacaklardır. Dünyaya FETÖ ile haklı mücadeleyi anlatmaya hazırız.

FEYZİOĞLU'NDAN BERABERİNDEKİ 70 BARO BAŞKANIYLA ZİYARET

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen 70 baro başkanı, FETÖ'cü hainlerin darbe girişimini kınamak ve dayanışma kararlılığı sergilemek üzere Anıtkabir'i ziyaretlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyib Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul edildiler.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Metin Feyzioğlu: Cumhurbaşkanımızın açıklamalarını duyunca yüreğimiz ferahladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz