'ın uygulaması yayında

Üç ay kadar önce düzenlenen I/O etkinliğinde duyurusu yapılan Google'ın yeni uygulaması Google Duo, dünya genelinde resmi olarak Play Store'a giriş yaptı.

Giriş Tarihi: 17.8.2016 10:58
Google'ın görüntülü sohbet uygulaması yayında
Habere göre, Üç ay kadar önce düzenlenen I/O etkinliğinde duyurusu yapılan Google'ın yeni uygulaması Google Duo, dünya genelinde resmi olarak Play Store'a giriş yaptı.

Hali hazırdaki sosyal medya uygulamalarından sıkıldıysanız Google Duo, sunduğu sistem ile aradığınız kan olabilir. Oldukça basit bir arayüze, dolayısıyla da basit bir kullanıma sahip olan Google Duo'yu açtığınızda direkt olarak istediğiniz arkadaşınız ile görüntülü konuşma yapabilmektesiniz. Uygulamanın bir de şöyle bir özelliği var; sizi arayan kişinin görüntüsü, siz aramayı kabul etmeseniz de size gözükmekte. Yani kimin aradığını ve o sırada ne yaptığını görebiliyorsunuz.

Google Duo dünya genelinde resmi olarak sunuldu dedik ancak şu an için uygulamayı indirmek mümkün değil. Yine de uygulama ülkemizde kullanıma sunulduğunda haberdar olmak için Play Store üzerinden ön kayıt yapmanız mümkün.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Google'ın görüntülü sohbet uygulaması yayında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz