İmparator'un iddiaları ortalığı karıştırdı

, 3 kadını birbirine düşürdü. İbo'nun eski asistanı Damla Buket Çakıcı ile evleneceği iddiaları savaş çıkardı. İmparator'un eski eşleri Ayşegül Yıldız ile Derya Tuna, sosyal medyada Çakıcı'ya gözdağı verdi.

Giriş Tarihi: 17.8.2016 10:39 Güncelleme Tarihi: 17.8.2016 10:40
İmparator'un evlilik iddiaları ortalığı karıştırdı
AYŞEGÜL YILDIZ'DAN BUKET ÇAKICI'YA SERT ÇIKIŞ!

'in eski asistanı Damla Buket Çakıcı ile evleneceği iddiaları, ortalığı karıştırdı. İbo'nun hayatında büyük bir yeri olan Derya Tuna ile Ayşegül Yıldız'ın sosyal medya paylaşımları, 3 kadın arasında adeta bir savaş olduğunun kanıtıydı. İmparator'un 2011'de uğradığı silahlı saldırı sırasında yanında olan Çakıcı, Yıldız ile Tuna'nın hedefindeydi. İbrahim Tatlıses'le saldırıdan kısa bir süre sonra evlenen Ayşegül Yıldız'ın ilk işi Damla Buket Çakıcı'nın işine son vermek oldu. İbo, aradan geçen zamanda Yıldız ile boşandı ve Çakıcı'yı yeniden asistanı yaptı. Dedikodulara göre Damla Buket Çakıcı da intikam için düğmeye bastı. Çakıcı, İbo'nun Yıldız'a yaptığı maddi yardımların bir kısmını azalttı. Bu duruma çok öfkelenen Ayşegül Yıldız ise sosyal medyadan yazdığı şu cümlelerle Damla Buket Çakıcı'ya sert çıktı:


AJDA'LI GÖNDERME!

"Kaleyi sattım, filler isyanda. Vezir, intihar etti. Arada atları da serbest bıraktım. Çevremdeki piyonlardan zaten medet ummadım. Şimdi şah olduğunu düşenen varsa buyursun hamle yapsın. Herkese anladığı dilden, gidere gider." Yıldız, daha sonra da Ajda Pekkan'ın 'Ayrılık Ateşi' isimli şarkısını paylaştı. Şarkının sözleri ise şöyle: "Sen şöyle bir geç, hayat hesap soracak. Yeni başlıyor daha film, izlemeye başla güzelim. Ben çıktıysam yola büyük giderim."

TUNA'DAN İMALI PAYLAŞIM


Derya Tuna, eski hayat arkadaşı ile Çakıcı'nın haberleri çıkınca instagram'da "Bazılarına bir kadın yetmiyor" diye imalı bir paylaşım yaptı.

"KALEYİ SATTIM FİLLER İSYANDA"

Tatlıses'le 2 yıl evli kalan Yıldız, sosyal medyadan Damla Buket Çakıcı'yı kast eden cümleler kurdu.

İNTİKAM SAATİ

Ayşegül Yıldız, İbo ile evlenir evlenmez o zamanki asistanı Çakıcı'nın işine son verdi. Şimdi de Damla Buket Çakıcı, intikam için düğmeye bastı.

Kaynak: Takvim
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İmparator'un evlilik iddiaları ortalığı karıştırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz