FETÖ'nün efsane halterci Naim Süleymanoğlu'na kafayı neden taktığı belli oldu

Süleymanoğlu, "FETÖ toplantılarına katılmadığım için beni hedef seçtiler. İlerleyen dönemlerde koruma polisim alındı. Önemli yerlerde yöneticilik yapmamı engellediler. Tekliflerine hayır deyince bana kafayı taktılar." dedi..

Giriş Tarihi: 23.8.2016 11:11 Güncelleme Tarihi: 23.8.2016 11:16
FETÖ'nün efsane halterci Naim Süleymanoğlu'na kafayı neden taktığı belli oldu
FETÖ elebaşısının 'hiç sevmem' diye bahsettiği efsane halterci Naim Süleymanoğlu Sabah gazetesine yaşadıklarını anlattı.

İşte Süleymanoğlu'nun anlattıkları;

Gülen, 1990'da aranırken Burdur'da yakalanıp İstanbul'a getiriliyor. MİT'in Beşiktaş Yıldız'daki merkezinde sorguya çekiliyor. Onu sorgulayan da, şu an emekli olan MİT'çi bir akrabam. İfadesinde 'Şeker ve tansiyon hastasıyım' demiş. Bir süre sonra da Ankara'dan gelen bir telefonla serbest bırakılmış. Benim akrabam da birkaç tokat vurmuş. Akrabam olduğunu öğrenince bana karşı olumsuz haberler yaptırmaya başladı.

1990'lı yıllarda spor camiasından bunlarla direkt veya dolaylı olarak çok sayıda insan sohbetlerine gidip onlara yakınlık gösteriyordu. Beni hem koruma polisim hem de devletin önemli yerlerinden vatansever tanıdıklarım, 'Sakın toplantılarına katılma. Dikkatli ol. Sen şimdi gündemdesin. Dünya, Türkiye seni konuşuyor. Bunların şovuna alet olma' diyerek uyardı. FETÖ toplantılarına katılmadığım için beni hedef seçtiler. İlerleyen dönemlerde koruma polisim alındı. Önemli yerlerde yöneticilik yapmamı engellediler. Tekliflerine hayır deyince bana kafayı taktılar.

"NAİM SÜLEYMANOĞLU'NU SEVMEM"

Fetullah Gülen ortaya çıkan görüntülerde efsane halterci Naim Süleymanoğlu'nu sevmediğini söylemişti

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün efsane halterci Naim Süleymanoğlu'na kafayı neden taktığı belli oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz