Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram namazı çıkışı Polis Merkezi'ni ziyaret ederek polislerle ve vatandaşla bayramlaştı.

Giriş Tarihi: 12.9.2016 14:54 Güncelleme Tarihi: 12.9.2016 14:54
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bayram namazını Maslak'taki Ormanı Bölge Müdürlüğü içindeki Fatih Ormanı Camii'nde kıldı. Tarabya Köşkü'nde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan namaz saatine yakın çıkış yaptığı için bayram namazı için yakındaki Fatih Ormanı Camii'ni tercih etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a bayram namazında oğlu Bilal Erdoğan ile torunları Ahmet Akif Albayrak ve Ömer Tayyip Erdoğan da eşlik etti. Çıkışta gazetecilere açıklamalarda bulunan Erdoğan Tarabya'ya hareket etti.

KARAKOLA UĞRADI

Erdoğan Tarabya Köşkü'ne geçerken yol üzerinde bulunan Şehit Kemal Aykut Genç Polis Merkezi'ne uğrayıp görevle memurlarla bayramlaştı.

ERDOĞAN'I GÖRÜNCE SİGARASINI SAKLADI

Polis merkezi önünde toplanan vatandaşların yanına giden Cumhurbaşkanı Erdoğan onlarla da bir süre sohbet etti. Çocuklara oyuncak dağıtan Cumhurbaşkanı Erdoğan bazı vatandaşların da sigara paketlerine el koydu. Yeğeni ile birlikte Cumhurbaşkanının bayramını kutlayan Mehmet Ali Yıldız adlı vatandaş sigara pareketi Erdoğan'dan sakladığını söyledi.

MAKAM ARACINDAN KORNA

Vatandaşların yanından ayrılan Cumhurbaşkanı Erdoğan makam aracına bindi. Makam aracı, Tarabya Meydandan geçerken Erdoğan'ın isteği üzerinde yol kenarından el sallayan vatandaşlara korna çalarak karşılık verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan saat 09:10'da yeniden Tarabya Köşkü'ne geçti.

HABER7

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz