Brezilyalı oyuncu Domingos Montagner boğularak can verdi

Brezilya'nın en sevilen aktörlerinden Domingos Montagner, ülkenin en popüler dizilerinden birinin çekimleri sırasında nehirde boğularak hayatını kaybetti.

Giriş Tarihi: 16.9.2016 16:59

DİZİ ÇEKİMLERİ SIRASINDA NEHİRDE BOĞULARAK HAYATINI KAYBETTİ

Domingos Montagner, adını Sao Francisco'daki nehirden alan 'Velho Chico' dizisinde başrol oynuyordu. Ünlü oyuncunun bu nehirde gerçekleştirilen çekimlerden sonra boğulduğu açıklandı.

BOĞULMAYI DİZİ ÇEKİMİ ZANNETTİLER

BBC'nin haberine göre; 54 yaşında aktör, ülkenin kuzey doğusundaki Sergipe eyaletindeki çekimlerinden bir gün sonra Camile Pitanga adlı aktrisle yüzmeye gitti. Nehrin güçlü dalgalarının ünlü aktörü sürüklediğini söyleyen Pitanga, yardım istediğini fakat yöre insanlarının başta boğulmayı dizi çekimi sandığını söyledi.YETKİLİLER CANSIZ BEDENİNE ULAŞTI

Olayın ardından arama kurtarma ekipleri, Montagner'in cansız bedenini boğulduğu yerden yaklaşık 300 metre uzakta buldu. Yetkililer, yapılabilecek pek bir şey olmadığını çünkü ünlü aktörün nehre girdiği bölgenin çok tehlikeli olduğunu söyledi.

Montagner'in ölüm haberi, Brezilya'da şok etkisi yarattı. Ünlü yıldızın "Um Namorado Para Minha Mulher" (Eşime Bir Erkek Arkadaşı) adlı filminin iki hafta önce vizyona girdiği öğrenildi.

Kaynak: Milliyet

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Brezilyalı oyuncu Domingos Montagner boğularak can verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz