Ünlü aktör Depardieu: özgür değil, ABD dünyayı terörize etti

Ünlü aktör : "'da insanlar manipüle ediliyor ve hiç bir özgürlük kalmadı" , " lıların terörize ettiği bir dünyada geriye sadece basit bir eğlence ortamı kaldı"

Giriş Tarihi: 23.9.2016 11:27
Ünlü aktör Depardieu: Fransa özgür değil, ABD dünyayı terörize etti

Hollywood ve bir çok dünya ülkesinde sinema sektörünün önde gelen isimlerinden olan ünlü aktör , 'ya bir kere daha veryansın etti. Siyasi yönüyle dönem dönem öne çıkan ünlü oyuncu bu kez tespitlerine 'yı da ekledi.

BUDALALARLA DOLU BİR ÜLKE

İtalyan gazetesi Corriere della Sera'ya verdiği bir demeçte eski ülkesi Fransa'yı "Yabancılar için şarap ve kokmuş peynir üreten budalalar ile dolu Disneyland'a" benzeten ünlü aktör artık kendisini bir Fransız olarak kabul etmediğini söyledi. Rusya federasyonu başkanı Vladimir Putin'in biraz da "hooligan" olan karakterini çok beğendiğini açıklayan Fransa sinemasının devi 2013 senesinden beri Rusya'dan aldığı Rus pasaportunu kullandığını ve kendisini bir "dünya vatandaşı" gibi gördüğünü belirtti.

FRANSA ÖZGÜR FALAN DEĞİL

"Fransa'da insanlar manipüle ediliyor ve hiç bir özgürlük kalmadı. Burada insanlar özgür falan değil" diyen Depardieu, İtalya'nın Fransa'ya göre daha otantik olduğunu ve kültürünü korumayı başardığını ifade etti.

AMERİKA DÜNYAYI TERÖRİZE ETTİ, BİZE DE "EĞLENCEYİ" BIRAKTI!

Sinema diye bir sanatın da kalmadığını söyleyen aktör, Amerikalıların terörize ettiği bir dünyada geriye sadece basit bir eğlence ortamının olduğunu, sinemada ise sadece çok tanınan 10 Amerikalı aktörle yapılan ve adına film denilen özel efektler ile dolu "oyunların" yapıldığını belirtti.

SOSYAL MEDYADA ENLER LİSTESİNE GİRDİ

Ünlü aktörün açıklamaları sonrasında sosyal medya kanallarında en çok konuşulanlar içerisinde yer alması dikkat çekti.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü aktör Depardieu: Fransa özgür değil, ABD dünyayı terörize etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz