'İkinci bir kalkışma konusunda kimse emin olmasın!'

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında "var mı, yok mu?" denilen ikinci bir kalkışma ihtimali emekli albay Hasan Atilla Uğur'un cümleleriyle Türkiye gündemine oturdu. Uğur "kalkışma işgal girişimi olarak yeniden yaşatılmak istenecek" dedi ve ekledi: "Kimse FETÖ ile bu iş bitti demesin!"

Giriş Tarihi: 25.9.2016 14:11
'İkinci bir kalkışma konusunda kimse emin olmasın!'

15 Temmuz'dan önce bir kalkışma ihtimalinden haber veren emekli Albay Hasan Atilla Uğur 'üst akıl' destekli yeni bir girişim hazırlığına ilişkin çok önemli açıklamalar yaptı. İşte, Uğur'un kaynaklarına dayandırarak anlattığı ikinci kalkışma senaryosuna ilişkin şok bilgiler:

KİMSE "FETÖ İLE BU İŞ BİTTİ" DEMESİN

"İkinci kalkışmaya hazır olun. Ve çok yakın bir zamanda. Çok net bilgi olarak söylüyorum: İkincisi daha kanlı olacak. Bugün bir zafer sarhoşluğu içindeyiz. Ben sizin aracılığınızla Türkiye'yi uyarıyorum. Kimse 'Tamam bu iş bitti, Türkiye rayına oturdu, artık Amerika başka bir şey yapamayacak, FETÖ başka bir şey yapmayacak, PKK başka bir şey yapamaz, biz belini kırdık bu örgütlerin' falan demesin. Bu bizi, hazırlanmakta olan kalkışmada tamamen başarısızlığa götürür. Paramparça oluruz.".

Yenişafak

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
'İkinci bir kalkışma konusunda kimse emin olmasın!'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz