Abdurrahman Şimşek: İstanbul'un Adil Öksüz'ü yakalandı

Sabah Gazetesi yaklaşık bir haftadır Türkiye'nin gündemine oturan FETÖ deşifre haberlerine devam edecek. FETÖ'cü isimleri Amerika'da bir bir görüntüleyen Sabah Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek "İstanbul'un Adil Öksüz'ü olarak tanımlayabileceğimiz kişinin yakalandığını biliyoruz. Ve kimliğini de açıklayacağız" dedi.

Giriş Tarihi: 30.9.2016 17:11
Abdurrahman Şimşek: İstanbul'un Adil Öksüz'ü yakalandı

Amerika'da görüntülediği FETÖ imamlarını yayınlayarak yaklaşık bir haftadır Türkiye'nin gündemine oturan Sabah Gazetesi yeni bir bilgiye daha ulaştı. Emre Uslu'dan, Tuncay Opçin'e, Aydoğan Vatandaş'tan (Fuat Avni) Adem yavuz Arslan'a bir bir Amerika'da FETÖ'cülerin izini süren Sabah Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek önemli bir bilgiye ulaştıklarının altını çizdi. Bugün A Haber'de canlı yayına konuk olan Şimşek FETÖ'nün Adil Öksüz formatında çok sayıda imamının olduğunu ve bunlardan birinin yakalandığını belirtti.

İSTANBUL'UN ADİL ÖKSÜZ'Ü YAKALANDI

Şimşek şunları söyledi: "FETÖ'de bir tane Adil Öksüz yok. Ve önemli bölgelerde aynı gücü ve yetkiyi verdikleri bir çok isim var. Bu anlamda biz İstanbul'un Adil Öksüz'ü olarak tanımlayabileceğimiz örgüt yöneticisinin yakalandığını öğrendik. Bunu şuanda açıklamıyoruz. Ama önümüzdeki günlerde FETÖ ile ilgili ifşaatlarımız sürecek ve bu kişinin kimliğini de açıklayacağız."

Sabah.com.tr

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Abdurrahman Şimşek: İstanbul'un Adil Öksüz'ü yakalandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz