'nün kaçağı Hz. Yusuf'u yalanlarına alet etti

'nün firari polis yazarı , Hz. Yusuf'un Silivri Cezaevi'ne gidip tutuklu bulunan Cemaat mensuplarına namaz kıldırdığını iddia etti. Hızını alamayan Önder Aytaç, bu sırada duvarların da ortadan kalktığını ve tüm tutukluların bir araya gelerek namaz kıldığını yazdı.

Giriş Tarihi: 4.10.2016 11:08 Güncelleme Tarihi: 4.10.2016 12:18
FETÖ'nün kaçağı Hz. Yusuf'u yalanlarına alet etti

operasyonlarının başlaması üzerine İngiltere'ye firar eden , Twitter hesabından şunları yazdı:

"Silivri'yi anlatayım. Yatsı namazını kılmak için kamet getiriyor arkadaş, cemaatle namaza durulacak, birine geç kıldır diyorlar. O da tam imamete geçerken Silivri'nin duvarları açılıyor. Bütün koğuşlarla namaza duruyorlar. İmamete 2 metre boyunda hiç tanımadıkları gül yüzlü birisi geçiyor. Fakat namaz bildiğimiz namaz değil, farklı bir namaz kıldırıyor. Selam verince hakkınızı helal edin ama ben önce geldiğim için bizim namaz sizinkinden biraz farklı olduğu için ben böyle kıldırdım namazı diyor.

"BEN YUSUF (AS) HERGÜN BURADAYIM"

O kişiye siz kimsiniz deyince, ben Yusuf (as) ben her gün buradayım ama Efendimiz as bugün arkadaşlara görünseniz dedi. Bu sebeple sizinle oldum diyor. Bu olayı koğuştakilerin tamamı görüyor. Duvarların açıldığını herkes görüyor ve hepsi de şoka giriyor. Uzuuun bir sessizlik sonrası ağlamalar oluyor ve başka bir şey de konuşulmuyor zaten."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün kaçağı Hz. Yusuf'u yalanlarına alet etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz