kendisini Arnavutluk vatandaşı olarak tanıtıyor!

'ARNAVUTLUK VATANDAŞIYIM' DİYOR

Giriş Tarihi: 5.10.2016 10:48
Didem Soydan kendisini Arnavutluk vatandaşı olarak tanıtıyor!

Türk mankenlere yer verilmediği için İstanbul Moda Haftası'na katılmayan 'dan 'u' dönüşü. Uzun süredir 'de olan model, orada 'Türk' yerine 'Arnavutluk vatandaşıyım' diyor.

YABANCI MESLEKTAŞLARINI TOPA TUTMUŞTU

Geçtiğimiz yıllarda defilelerde genellikle yabancı mankenlerin tercih edilmesinin Türk mankenleri işsiz bıraktığını söyleyerek yabancı meslektaşlarını topa tutup Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week'e katılmayan Didem Soydan'dan geri vites… Kariyerine şu sıralar Amerika'da devam eden Soydan, bu söylemlerini çoktan unuttu.

ARKADAŞININ PAYLAŞIMIYLA ORTAYA ÇIKTI

Geçtiğimiz günlerde New York'ta düzenlenen bir partiye Donny Gleam adındaki ABD'liyle katılan ünlü mankenin Türk olduğundan hiç bahsetmeyip kendini Arnavut olarak tanıtması ise siyahi şarkıcının paylaşımıyla ortaya çıktı.

T.C. VATANDAŞI OLMASINA RAĞMEN...

Kariyeri uğruna aşkı 'dan ayrılıp Amerika'ya yerleşen Soydan, bu kez de Türk olmaktan vazgeçti. Didem Soydan'ın Türkiye'de doğup büyümesine ve T.C. vatandaşı olmasına rağmen Amerika'da kendisini Arnavutluk vatandaşı olarak tanıtması hayranlarının büyük tepkisini çekti

"ARNAVUTLUK KADINLARI"

Babası Arnavut göçmeni olan ancak İstanbul'da doğup büyüyen ve tüm şöhreti ile gelirini de ülkemizde sağlayan Didem Soydan'ın 'Türklük' inkarına bir anlam verilemedi. Soydan'ın yeni sevgilisi olduğu konuşulan Donny Gleam, Türk modelin de olduğu bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşarak altına "Arnavutluk kadınları" diye yazdı.

KARİYER UĞRUNA

Didem Soydan, kariyeri uğruna sadece 'Türk' olarak anılmaktan değil büyük aşk yaşadığı Can Bonomo'dan da vazgeçti. Ünlü model, Amerika'daki bir ajansla anlaştıktan sonra ünlü müzisyeni terk etti.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Didem Soydan kendisini Arnavutluk vatandaşı olarak tanıtıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz