15 Temmuz gecesi Kılıçdaroğlu'nun güzergahı

Gazeteci Yazar Murat Kelkitlioğlu bugün 15 Temmuz gecesine ilişkin yeni bilgiler verdi. CHP Liderinin güzergahını paylaşan Kelkitlioğlu çarpıcı iddialarda bulundu. İşte o gece ve Kılıçdaroğlu'nun Havalimanı trafiği...

Giriş Tarihi: 7.10.2016 10:29
15 Temmuz gecesi Kılıçdaroğlu'nun güzergahı

HAVALİMANINDA NELER OLDU?

Buna göre Kılıçdaroğlu o gece havalimanına geldi. Fakat sonrasında yaşananlar daha çok "dik duruş" değil, "ayrılmak için fırsat kollama" biçiminde gerçekleşti. İşte yazının ilgili bölümü:

VİP SALONUNA İNDİ

(...) CHP lideri, 15 Temmuz gecesini İstanbul'da Bakırköy Belediye Başkanı'nın evinde geçirdiğini daha önce açıklamıştı zaten. Benim anlatacağım ise, İstanbul Atatürk Havalimanı VIP salonuna indiği anda neler yaşandığı.

15 TEMMUZ 23.00 - 23.30 ARASI

Vatan hainleri havalimanını işgal etmiş, VIP salonunun önünde de bir tank konuşlanmış. Bu arada, CHP liderinin uçağı iniş yapıyor. CHP'nin İstanbul yöneticileri de Kılıçdaroğlu'nu karşılamak için VIP'e doğru yola çıkıyor.

TANKA SELAM VIP'E DEVAM

Salonun önünde konuşlanmış tankın içindekiler, partililerin araçlarını içeri sokmuyor. CHP'li yöneticiler bunun üzerine araçlarından iniyor ve asker bozuntularını selamlayarak VIP salonuna giriyor. Durum Kılıçdaroğlu'na anlatılıyor ve salondan nasıl çıkılacağının planı yapılıyor.

TANK 'ES' VERİNCE...

O sırada beklenmedik bir gelişme yaşanıyor ve salonun önündeki tank başka bir yöne hareket ediyor. Bunu fırsat bilen CHP'liler, genel başkanlarını da yanlarına alıyor ve hızla hareket ederek, tankın içeri almadığı araçlarına binerek olay yerinden uzaklaşıyor.

TERK ETMEYİ TERCİH EDİYOR

Yani ülkenin anamuhalefet partisi ve lideri, işgal veya darbe girişimine rağmen, ne derseniz kabulüm, orada bir açıklama yaparak yaşananlara tavır koymak yerine olay yerini terk etmeyi tercih ediyor.

Varın gerisini siz düşünün!

Kaynak : Aksam

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
15 Temmuz gecesi Kılıçdaroğlu'nun güzergahı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz