'dan itirafı

ABD tatilinde kavga edip ayrıldığı 'ın barışma ısrarından bunaldı. Ceylan Çapa'nın Uçar'la ilişkisine karşı çıkan Celal ile Şebnem Çapa ise kızlarını alarak Fransa'nın yolunu tuttu.

Giriş Tarihi: 10.10.2016 10:57
Ceylan Çapa'dan Serkan Uçar itirafı

ESKİ AŞKINI SOSYAL MEDYADAN SİLDİ

güzel ile Ece Erken'in eski kocası 'ın aşkı 1 yıl dolmadan bitti. İkili, geçtiğimiz aylarda çıktıkları ABD tatilinde birbirine girdi. İddialara göre çift, Miami'de kavga edince Çapa, sevgilisini bırakıp New York'a gitmişti. Öfkeden deliye dönen sosyetik güzel, Serkan Uçar'ı sosyal medyada takip etmeyi de bıraktı.

Ceylan Çapa'dan Serkan Uçar itirafı

ANNE VE BABASINI SEVİNDİRDİ

"Serkan'a bir daha dönüş yok" diyen Çapa'nın bu kararı ilişkiye başından beri onay vermeyen ve "Bu adam ailemize göre değil" diyen annesi Şebnem Çapa ile babası Celal Çapa'yı sevindirdi.

GÖNLÜNÜ ALMAYA ÇALIŞTI

Yaz tatilinde de 'da bir gece kulübünde şiddetli şekilde kavga eden ikilinin aşkının kesin olarak bitmesi üzerine galerici Serkan Uçar tutuştu. Sosyetik aşkının Akaretler'deki evinin önünden ayrılmayan Uçar, Çapa'ya çiçek göndererek gönlünü almaya çalıştı.

KIZLARINI PARİS'E GÖTÜRDÜLER

Genç galericinin ısrarları Çapa Ailesi'ni bunaltınca Şebnem Hanım'la Celal Bey, kızları Ceylan Çapa'yı geçtiğimiz hafta Paris'e götürdü.

"SERKAN'LA AYRI DÜNYALARIN İNSANLARIYIZ"

Ailesiyle Paris'te Moda Haftası'nı takip eden sosyetik güzelin kafa dinlediği ve yakın çevresine "Ailem çok haklıymış. Serkan'la ayrı dünyaların insanıyız" dediği öğrenildi.

Ceylan Çapa, şu sıralar babası Celal Bey ve annesi Şebnem Çapa ile Fransa'da gününü gün ediyor.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceylan Çapa'dan Serkan Uçar itirafı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz