Ne zaman emekli olurum? SGK tarafından uygulaması sunuldu...

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ne zaman emekli olurum uygulaması ile milyonlarca SSK'lı vatandaş ne zaman emekli olabileceğini çok kolay bir şekilde öğreniyor. Ne zaman emekli olurum uygulaması ile emeklilik şartları ve ne zaman emekli olunacağı güncel bir şekilde öğrenilebiliyor...

Giriş Tarihi: 23.10.2016 12:35
Ne zaman emekli olurum? SGK tarafından uygulaması sunuldu...

NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM?

Türkiye'de vatandaşın ne zaman emekli olacağını bilmek istemesi en çok merak edilen olaylardan biridir. Sosyal Güvenlik Kurumu bu duruma bir çözüm getirmek için kendi uygulamasını yaparak artık vatandaşların yaş, prim ve başlangıç tarihi gibi bilgilerle ne zaman ne kadar sürede emekli olabiliceği hesaplanıyor. Milyonlarca SSK vatandaşı bu uygulamayı kullanarak ne zaman emekli olacağını öğreniyorlar.

İnternet ortamı üzerinde yer alan SSK ne zaman emekli olurum uygulaması ile birlikte milyonlarca SSK mükellefi tarafından internet ortamından kolay ve pratik bir şekilde emeklilik tarihinin ne zaman olacağı bilgisine ulaşılabiliyor. 7 gün 24 saat kullanılabilmekte olan ve internete erişim sağlanabile her yerden sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilebilmekte olunan SSK ne zaman emekli olurum uygulaması ile birlikte SSK mükelleflerinin Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından belirlenmiş olan SSK emeklilik şartları çerçevesinde ne zaman emekli olabileceklerini öğrenebilme şansına sahip olabilmesine yardımcı oluyor. İnternet ortamı üzerinde yer alan Sosyal Güvenlik Kurumu'nun SSK ne zaman emekli olurum uygulaması ücretsiz ve şifresiz olarak kullanılabiliyor. Ancak SSK mükelleflerinin uygulama üzerinde kendisinden istenen sigorta ve kişisel bilgilerini girmeleri gerekiyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ne zaman emekli olurum? SGK tarafından uygulaması sunuldu...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz