'nün Medya imamı Dumanlı ABD'ye kaçtığını itiraf etti

’nün medya tetikçisi Ekrem Dumanlı’nın dün ABD’nin New Jersey eyaletinde bir AVM’de çekilen görüntüleri sosyal medyada günün konusu oldu. Görüntülerinin çekilmesine ateş püsküren FETÖ’nün imamı Dumanlı, ABD’ye kaçtığını kabul etti. Dumanlı, FETÖ’nün sosyal medyadaki diğer tetikçilerinden farklı olarak 15 Temmuz darbesini yapanlara açık destek verdiği dikkatlerden kaçmadı!

Giriş Tarihi: 31.10.2016 11:11 Güncelleme Tarihi: 31.10.2016 12:11
Fetö'nün Medya imamı Dumanlı ABD'ye kaçtığını itiraf etti

'nün tüm ve iftira operasyonlarında başrolde oynayan medya imamı Ekrem Dumanlı, 2015 yılının Ekim ayında Belarus üzerinden ABD'ye kaçmıştı. Görgü şahitleri Ekrem Dumanlı'nın Pensilvanya'da görüldüğünü iddia ederken, medya bu iddiayı doğrulayamamıştı. FETÖ'nün medya tetikçisi Ekrem Dumanlı'nın dün ABD'nin New Jersey eyaletinde bir AVM'de çekilen görüntüleri sosyal medyada günün konusu oldu.

KUMPASÇI EKREM DUMANLI'DAN PİŞKİN AÇIKLAMA!

Görüntülerinin çekilmesine ateş püsküren FETÖ'nün imamı Dumanlı, ABD'ye kaçtığını kabul etti. Medyada çıkan haberler üzerine Twitter'dan pişkin bir açıklama yapan "Tabi ki uzayda değilim, dünyanın pekçok ülkesine gidip geliyorum" dedi.

15 Temmuz FETÖ darbesinden sonra bir süre sosyal medyayı kullanmayan Ekrem Dumanlı'nın sosyal medya paylaşımlarından açık açık darbecileri savunduğu dikkatlerden kaçmadı. FETÖ'nün sosyal medyadaki tetikçileri bir süre "darbeyi biz yapmadık" yalanına sığınmış, bu yalan tutmayınca darbecilere gizli destek vermeye başlamıştı. FETÖ'nün tüm darbecileri ve ailelerini maaşa bağladığı biliniyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Fetö'nün Medya imamı Dumanlı ABD'ye kaçtığını itiraf etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz