İşadamı Öztürk Darbeyi Araştırma Komisyonunda konuştu!

Meclis Darbe Girişimini Araştırma Komisyonunda konuşan İş Adamı Öztürk, "Fetö'nün el konulan ve TMSF'ye devredilen şirketleri mutlaka milli şirketlere satılarak hazineye gelir kaydedilmeli. Biz de bu istikamette Koza-İpek'i almak için hazırız" dedi

Giriş Tarihi: 10.11.2016 11:51
İşadamı Öztürk Darbeyi Araştırma Komisyonunda konuştu!

FETÖ/PDY Terör örgütünce kalkışılan 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonunda konuşan İşadamı Galip Öztürk, örgütün elinden alınan şirketlerin biran evvel satılması gerektiğini belirterek, bu çerçevede Koza-İpek gurubunu almaya hazır olduklarının söyledi.

Öztürk, Fetöcü iş adamlarına ait olan ve teröre finans kaynağı yaratan şirketlerin başı boşluktan kurtarılması gerektiğinine işaret ederek şunları söyledi:

"TMSF tarafından el konulan şirketilerin milli ekonomiye kazandırılması lazım. Zira bunlar milli servettir. Biran evvel milli nitelikli işadamlarına satılmalı ve geliri hazineye irat kaydedilmeli. Böylece ataletten kurtarılıp yeniden ekonominin içinde aktif olmalı. Biz de gurup olarak Koza-İpek Holdinge talibiz, bu çerçevede hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Milli değerlere önem veren iş adamlarımız da bu istikamette çalışmalıdır"

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İşadamı Öztürk Darbeyi Araştırma Komisyonunda konuştu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz