MHP Lideri Devlet Bahçeli grup toplantısında konuştu

TBMM grup toplantısında konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, ""FETÖ ve PKK'nın nam ve hesabına okullara üşüşen öğretmen kılıklı teröristlerin mağduriyet feryadı şeytanın tövbesinden farklı değildir. Bunlara acıma ve müsamaha gösterilmemelidir. 241 vatan evladına bu alçaklar acımadılar. Bunlara acırsak tekrar acınacak hale düşeriz. Bunların hakkı ya urgan ya müebbet zindandır. Bunun başka seçeneği var diyenler her an ihanete kalkışacak kripto işbirlikçilerdir" dedi.

Giriş Tarihi: 22.11.2016 10:42 Güncelleme Tarihi: 22.11.2016 11:28
MHP Lideri Devlet Bahçeli grup toplantısında konuştu

Partisinin TBMM grup toplantısında konuşan MHP Lideri Bahçeli, yaklaşan 24 Kasım öğretmenler gününe dikkat çekerek "15 Temmuz FETÖ darbe kalkışması ile birlikte Milli Eğitim'in kimlerin eline düştüğü görülmüştür. Sayıları 17 bini bulan öğretmen açığa alınmıştır. Şu hususu ifade etmek isterim ki hainden öğretmen olmayacaktır" dedi.

"BUNLARIN HAKKI YA URGAN YA MÜEBBET ZİNDANDIR"

Bahçeli açıklamasında şunları kaydetti:

"FETÖ ve PKK'nın nam ve hesabına okullara üşüşen öğretmen kılıklı teröristlerin mağduriyet feryadı şeytanın tövbesinden farklı değildir. Öğretmene teslim edilen çocuklarımızdır. Öğretmen geleceğin kilidini açan anahtardır. PKK ve FETÖ'lü oldukları gerekçesiyle açığa alınan öğretmenler ihanet etmiştir. Bir öğretmen Bylock kullanıyorsa gereği yapılmalıdır. FETÖ'nün emel ve eylemlerine dahil olmuşsa cezasını çekmelidir. Bunlara acıma ve müsamaha gösterilmemelidir. 241 vatan evladına bu alçaklar acımadılar. Bunlara acırsak tekrar acınacak hale düşeriz. Bunların hakkı ya urgan ya müebbet zindandır. Bunun başka seçeneği var diyenler her an ihanete kalkışacak kripto işbirlikçilerdir"

" kapsamındaki KHK'larla sözleşmeli öğretmenlik uygulamasına tekrar başlanmıştır. Önümüzdeki Şubat ayında 30 bin öğretmenin ataması yapılacaktır. Bize göre atanamayan bir tane öğretmen kalmamalıdır. Unutmayınız ki demirin kerteği neyse yiğidin sözü odur. Öğretmenlerimiz müsterih olsun Milliyetçi Hareket öğretmenlerimizin yanında olacaktır.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Lideri Devlet Bahçeli grup toplantısında konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz