ve ayrılık nedeni ortaya çıktı

GEÇİRDİĞİ ZORLU SÜRECİ ANLATTI

Giriş Tarihi: 23.11.2016 09:37
Faik Öztürk ve Safiye Soyman ayrılık nedeni ortaya çıktı


, hayat arkadaşı 'la birlikte çıktığı canlı yayında, kanser şüphesiyle geçirdiği zorlu süreci anlattı. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir ödül töreninde 18 yıllık hayat arkadaşı Faik Öztürk'den ayrıldığını söyleyen Safiye Soyman sonrasında katıldığı bir canlı yayında Faik Öztürk ile barışmıştı.

CANLI YAYINDA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Çift, barışmanın hemen ardından Renkli Sayfalar'da canlı yayına katıldı. Faik Öztürk'ün kendisine mesafeli davrandığını ve bunun nedenini anlayamadığını söyleyen Safiye Soyman, Öztürk'ün canlı yayındaki itirafıyla göz yaşlarına boğuldu.

"Burada ilk defa açıklıyorum" diye sözlerine başlayan Faik Öztürk, yaklaşık bir haftadır hastanede yattığını ve kısa süre önce ağır bir biyopsi operasyonu geçirdiğini söyledi.

BİYOPSİ SONUCU TEMİZ ÇIKTI

Tuvalete dahi çıkamadığını ve operasyon sonrasında yaşadığı sıkıntı nedeniyle işi icabı bulunduğu ilçedeki devlet hastanesine giden Faik Öztürk, biyopsi sonucunun temiz gelmesinin ardından konuyu açıkladığını söyledi.

Doktorların yüzde yetmiş ve seksen oranında hasta olabileceğini ve erken tedaviye bir an önce başlamaları gerektiğini de kendisine ilettiklerini söyleyen Öztürk bu anlarda göz yaşlarını tutamadı.

SAFİYE SOYMAN'A MEKTUP YAZDI

Hastanede olduğu süre içerisinde kendisine bir şey olması halinde 18 yıllık arkadaşı Safiye Soyman'a verilmek üzere bir mektup yazdığını söyleyen Faik Öztürk sözlerini, "O mektup kasamda duruyor" şeklinde sürdürdü.

"SAFİYE'NİN PEK ÇOK ŞEYDEN HABERİ YOKTU"

Aralarındaki soğukluğun bu süreci yalnız yaşamak istemesinden kaynaklandığını söyleyen Öztürk, "Ben hayatım boyunca sorunlarımı ve sıkıntılarımı yalnız çözdüğüm için bu süreçte de yalnız kalmak istedim. Safiye'nin pek çok şeyden haberi yoktu" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Faik Öztürk ve Safiye Soyman ayrılık nedeni ortaya çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz