çapkınlık yapmaya yeltenince dayak yedi

Sürekli ü bırakacağını söyleyen ancak bu ünde duramayan şarkıcı , önceki gece gittiği bir gece kulübünde yine alkolün dozunu kaçırınca olanlar oldu. Teoman'ın alkolün etkisiyle mekandaki iki kadın ye sarkıntılık ettiği ve dört müşteri tarafından dövüldüğü iddia edildi.

Giriş Tarihi: 29.11.2016 14:40
Teoman çapkınlık yapmaya yeltenince dayak yedi
Bir dönemin olaylı şarkıcısı , annesine verdiği ü tutamıyor. Seneler önce ü bırakacağını annesine söz verdiğini açıklayan Teoman, bu sözünü tutamayarak hemen her gece eğlencede görüntülenmeye devam ediyor. Alkol sorunu yaşayan rock şarkıcısı önceki gece Etiler'de bir mekan eğlenemeye geldi.


KADIN MÜŞTERİLERE SARKINTILIK ETTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Burada alkolünde etkisi ile mekandaki iki kadın ye sarkıntılık ettiği iddia edildi. Mekan görevlilerinden gelen uyarılara aldırış etmeden bu tavrına devam ettiği söylenen şarkıcının görevliler tarafından çıkarılmak istendiği de söylendi.4 MÜŞTERİ TARAFINDAN DÖVÜLDÜ

Mekan ile yaşanan bu tartışmanın ardından alkolünde etkisi ile iyice zıvanadan çıkan şarkıcıyı mekandaki diğer 4 müşterinin dövdüğü iddialar arasında yerini aldı. Şarkıcının bu tavrından rahatsız olan ve kadın müşterilere sarkıntılık ettiği için dayak yediği iddia edilen şarkıcının gece yarısı hastaneye giderek tedavi olduğu ve bu durumdan şikayetçi olmadığı da gelen bilgiler arasında yerini aldı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Teoman çapkınlık yapmaya yeltenince dayak yedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz