Skandal ortaya çıktı! İşte olayının arka yüzü

Bir süre önce tutuklanan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ajanlık faaliyetlerini gündeme getirdiği Die Welt muhabiri üzerinden yürütülen algı operasyonu, bunu kurgulayanların elinde patladı. Alman nda bulunarak gözaltına alınan Yücel için aynı zamanda yine Almanya'nın kayıp başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı!

Giriş Tarihi: 6.3.2017 16:46 Güncelleme Tarihi: 6.3.2017 17:23
Skandal ortaya çıktı! İşte Deniz Yücel olayının arka yüzü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir süre önce tutuklanan Die Welt muhabiri ile ilgili eleştirilere de yanıt vermiş ve tutuklanan Yücel'in 'lı ve Alman ajanı olduğunu belirtmişti. Erdoğan'ın verdiği bilgileri teyid eden gelişme bugün ortaya çıktı ve Yücel'in özgür basın mensubu olduğu yönündeki algı operasyonu, bunu kurgulayanların elinde patladı.

PERDE ARKASI ORTAYA ÇIKTI

PKK'lı isimlerle görüşmelerine görüntüler olan ve ajanlık faaliyetleri yaptığı düşünülen Deniz Yücel'in tutuklanmasının perde arkası ortaya çıktı. Buna göre Alman nun da içerisinde olduğu bir oyun söz konusu.

KAYIP İHBARI YAPIP KONSOLOSLUKTA SAKLADILAR!

Edinilen bilgiye göre Erdoğan'ın konsoloslukta saklandığı açıkladığı Deniz Yücel için Alman konsolosluğu önce Türk makamlarına "kayıp" başvurusu yaptı sonra da Yücel'i rahat rahat konsoloslukta sakladı.

1 AYLIK BEKLEYİŞ HER ŞEYİ ORTAYA ÇIKARDI

Bu süre içerisinde başlatan İstanbul Başsavcılığı da Yücel'in izini sürdü ve adresler Alman Konsolosluğunu gösterdi. Burada nöbet tutmaya başlayan polis ekipleri bir aylık bekleyişin ardından dışarıya çıkan Yücel'i gözaltına aldı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Skandal ortaya çıktı! İşte Deniz Yücel olayının arka yüzü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz