Avrupa ler Birliği!

Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya insanlık dışı davranışlarda bulunan çevresinde adeta kenetlenen Avrupa ülkeleri faşizm birliği gibi hareket etti

Giriş Tarihi: 15.3.2017 10:10 Güncelleme Tarihi: 15.3.2017 11:28
Avrupa Faşistler Birliği!
Dışişleri Bakanı 'nun uçuş iznini iptal eden, Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya insanlık dışı davranışlarda bulunan Avrupa ülkeleri tam bir faşizm örneği sergiliyor. Başbakanı Mark Rutte çevresinde adeta kenetlenen Avrupa ülkeleri faşizm birliği gibi hareket etti:
Almanya Şansölyesi Angela Merkel, Hollanda'ya destek verdi.
AB Mogherini ve Hahn hukuku ihlal eden Hollanda'ya destek verirken, itidal çağrısı yaptı.
NATO Genel Sekreteri Stoltenberg taraflara yumuşama çağrısı yaparken, hukuku ihlal eden Hollanda ile hukuka uyan Türkiye'yi aynı kefeye koyarak yanlış yaptı.
Danimarka, Başbakan Yıldırım'ın programını iptal etti.
Avusturya Şansölyesi Christian Kern "Hollanda'daki gibi uygulama yapacağız" dedi. Tüm bu skandallardan kendine pay çıkaran Hollanda'daki ırkçı siyasi Geert Wilders, faşizmin Avrupa'daki öncüsü oldu.

KÖLN'DE İFTİRA ANITINA ONAY
Almanya'da Köln Büyükşehir Belediye Başkanlığı, sözde Ermeni soykırımı anıtı için onay verdi. Müslümanlara ait bir bölümün de Lehmbacher Weg Mezarlığı'na dikilecek anıta tepki gösteren Köln Türkleri Dayanışma ve İnisiyatif Platformu Sözcüsü Levent Taşkıran, "Bu siyasi kararı tanımıyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Avrupa Faşistler Birliği!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz