Yenikapı Mitingi bir ilke sahne olacak!

Yenikapı Mitingi bir ilke daha sahne olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım tarafından kullanılacak olan; 600 ton ağırlığında, 16 metre yüksekliğinde ve 95 metre genişliğindeki sahneyi yarın da MHP lideri Bahçeli kullanacak.

Giriş Tarihi: 8.4.2017 16:12 Güncelleme Tarihi: 8.4.2017 16:57
Yenikapı Mitingi bir ilke sahne olacak!

Evet Platformu tarafından düzenlenen, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın katılacağı İstanbul Buluşması için milyonlar Yenikapı Meydanı'nda buluştu.

"Aşkımız memleket, millet için evet" sloganıyla düzenlenen buluşma için İstanbul'un farklı ilçelerinden metro, Marmaray, vapur ve otobüslerle yola çıkan vatandaşlar, Yenikapı Meydanı'na geldi.

Mitinge katılan milyonlarca vatandaşa hitap eden Başbakan Binali Yıldırım, "Yenikapı ruhunu sevgiyle, saygıyla, mmuhabbetle selamlıyorum" dedi.

Başbakan Binali Yıldırım konuşmasında şunları kaydetti:

İstanbul şehirlerin anası, barışın, hoşgörünün, kahramanlığın sarsılmaz kalesidir. Bu şehrin güzel insanları 15 Temmuz gecesi bütün dünyayı bir kez daha kendisine hayran bıraktı. İstanbul'a o gece gösterdiği o unutulmaz direniş için şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıktığınız için sizlere teşekkür ediyorum İstanbul! Şehitlerimiz, ruhunuz şad olsun! Allah sizden razı olsun gazilerimiz. Başınız her zaman dimdik olsun ey şehit ailesi kardeşlerimiz.

KILIÇDAROĞLU'NA TARİHİ CEVAP!

15 Temmuz direnişine kontrollü darbe diyenlere İstanbul, 16 Nisan'da cevap vermeye hazır mı? Çok değil 8 ay önce bu kürsüde darbeyi lanetleyen Kılıçdaroğlu bugün diyor ki; 15 Temmuz kontrollü bir darbedir. Madem bir yalandı, Yenikapı'da milli irade mitingine katılıp miltyonlara neden yalan söyledin. 15 Temmuz'da İstanbul'un kadınlarının her biri Nene Hatun oldu. O gece İstanbul geçilmedi. O gece milli iradeye kastedenler geldikleri gibi gittiler.

Bunlar 15 Temmuz'da sert kayaya çarptı. İstanbul bugün sizi denize dökeceğiz diyenlere Yenikapı meydanından cevap veriyor. Muhteşemsin İstanbul! Allah sizden razı olsun. Rabbim nazarlardan korusun İstanbul'u.

Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşması devam ediyor...

AYRINTILAR BİRAZDAN....

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Yenikapı Mitingi bir ilke sahne olacak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz