Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İzmir'de önemli açıklamalar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İzmir'de EVET mitingi için kendisini karşılamaya gelen yüzbinlere hitap ediyor. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Erdoğan Yeni anayasa değişikliği maddelerini tek tek anlattı. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Giriş Tarihi: 9.4.2017 16:36
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İzmir'de önemli açıklamalar!

İZMİR KENDİNİ ÇANTADA KEKLİK OLARAK GÖRENLERE DERS VERECEK

İzmir sizi gönülden selamlıyorum. Tüm ilçelerimizdeki, mahallelerimizdeki kardeşlerimize selamlar gönderiyorum. Bana mesaj göndermişler. Güçlü Türkiye için biz varız demişler. Ben de çağrınıza icabet ettim. Bugün İzmir'e "ben de varım" demeye geldim. İzmir sen de var mısın? 16 Nisan'da sandıkları EVET ile patlatmaya var mı? Kendisini çantada keklik görenlere şöyle sağlamından bir ders vermeye hazır mısın İzmir? Maşallah İzmir bugün bir başka. Şu heyecana, coşkuya bakın. Özlemişiz meğer birbirimizi. Bugün bir başka kararlılık görüyorum. 16 Nisan Türkiye ile birlikte İzmir için de tarihi bir dönüm noktası olacak buna inanıyorum. Ne diyor o güzel İzmir Türküsünde "İzmir'in kavakları..." 16 Nisan'da EVET diyerek türkümüzdeki gibi sandıkları yıkmaya hazır mı?

İZMİR'DE DÜŞMANI DENİZE DÖKEREK SON NOKTAYI KOYDUK

Önce Çanakkale'de, Kut'ül Amare'de bir çok cephede son noktayı İzmir'de koymuştur? İzmir'de denize döktüğümüz o günden beri hamdolsun bu topraklar bir daha düşman postallarıyla kirletilemedi. Sadece 15 Temmuz'da bir girişim oldu. Onu da Milletimizle omuz omuza bertaraf ettik. Biz bu vatanı öyle masabaşında cetvelle çizerek değil kanlarımızla yoğurarak vatan yaptık. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

HADİ BURADA DENİZİN KENARINDA EVET DİYORUZ GEL KİMİ DÖKÜYORSUN GÖRELİM

Şimdi bir tane CHP milletvekili çıkmış 16 Nisan'da EVET verenleri İzmir'den denize dökeceğini söylüyor. Bak işte burada şimdi EVET'çiler. Hadi gel kimi denize döküyorsun görelim. Eski Genel Başkanı (Deniz Baykal) da ondan geri kalmamak için olsa gerek HAYIR çıkarsa düşmanı denize dökmüş gibi sevineceklerini söylüyor. Al birini vur ötekine. hani demokrasi? Hani özgürlük? Ben diyorum ki biz EVET diyoruz. Ama biz HAYIR diyeni de anlayışla karşılıyoruz. Biz buyuz. Demokraside bizim farkımız bu. Ama bunlar hayatları boyunca böyle... Bunlar hayatları boyuınca demokrat olamadılar ki. Şimdiki CHP genel başkanı kaset genel başkanıdır. 8. seçimini kaybetmeye hazırlanıyor.

Bunların oturdukları koltuklar zaten sipariş. Bunlar siyasetin içinde yoğrula yoğrula milletin gönlünü ala ala gelmediler. Kasetle geldiler.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İzmir'de önemli açıklamalar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz