Fetullahçı Terör Örgütü ’de çılıktan yakayı ele verdi!

ve Tarım Bakanlığının merdiven altı üretim yapan firmalara yönelik baskınından Fetullahçı Terör Örgütü'nün Amerika’daki Türkleri zehirleme skandalı çıktı

Giriş Tarihi: 10.4.2017 11:32 Güncelleme Tarihi: 10.4.2017 12:30
Fetullahçı Terör Örgütü ABD’de kaçakçılıktan yakayı ele verdi!

ve Tarım Bakanlığı yetkililerinin baskınında yollarla temin edilip, denetimden geçmemiş gıda ürünlerine el konuldu, suçu tespit edilen firmalara yüklü miktarlarda cezalar kesildi.

HELAL OLMAYAN ETLERE HELAL ETİKETİ YAPIŞTIRIYORLAR!

Ayrıca kaçak üretim yapılan imalathanelere de baskınlar düzenlendi. Baskınlarda tüm mallara el konuldu. Takvim'in haberine göre, baskınlarda Fetullahçı terör örgütüne ait iş yerlerinde kaçak mantı, kaçak lahmacun gibi Amerikan hijyen ve gıda standartlarına uymayan ürünlerle karşılaşıldı. 'cülerin helal olmayan etlerle Türklere helal etiketi yapıştırıp sattıkları ortaya çıktı.

TÜM ÜRÜNLERİNE EL KONULDU

FETÖ'ye ait yasadışı ve Amerika'daki Türkleri zehirleyen ürünler satan firmalardan biri Clifton New Jersey'deki İstanbul Food Bazaar. Merdiven altı üretim yapıp helal olmayan etlerle gıda üretimi yapan, hijyen ve sağlık standartlarına uymayan firmanın ürünlerine el konulup ciddi ceza da kesildi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Fetullahçı Terör Örgütü ABD’de kaçakçılıktan yakayı ele verdi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz