Murat Boz kötü yakalandı! Bahar Candan kimdir? İki ünlünün sır gecesi...

Dün ortaya çıkan Murat Boz haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Murat Boz ile Bahar Candan'ın Eser Yenenlerin evinde gece geç saatlere kadar eğlenmesi gündemi epey meşgul edecek gibi. Peki Murat Boz'la sabahlara kadar eğlenen Bahar Candan kimdir? Adı sürekli ünlü isimlerle anılan Bahar Candan Kimdir? İşte bütün detaylar...

Giriş Tarihi: 6.5.2017 11:12
Murat Boz kötü yakalandı! Bahar Candan kimdir? İki ünlünün sır gecesi...

Bir yarışma programıyla adını duyuran Bahar Candan son günlerde magazin gündeminden hiç düşmüyor. Son olarak Murat Boz ve Eser Yenenlerin bulunduğu evde gece yarılarına kadar eğlenen Bahar Candan ile Murat Boz arasında bir ilişki olup olmadığı hayranlar tarafından sorgulanıyor. Kısa sürede ünlenip, adını magazin gündeminde duyuran Bahar Candan kimdir? Kaç yaşındadır?

BAHAR CANDAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Bir yarışma programıyla adını duyuran Bahar Candan 1988 doğumlu. Özellikle konuşma tarzı ve ağlamasıyla gündemden düşmeye Bahar Candan Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Nihan Candan'ın kardeşidir. Aslen Mersinli olan Candan İstanbul'da yaşamaktadır. Eğitimine ise Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde devam etmektedir.

İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun yaptığı İşte Benim Stilim'in 2016 sezonunda da yer alan yarışmacı, İşte Benim Stilim'de finale kadar çıkmayı başaran ancak birinciliği son anda kaçıran iddialı yarışmacı, stil iddiasını devam ettirebilmek adına yarışmaya tekrar katıldı.

Bahar Candan 'Dondurma Gibisin' isimli şarkısı ve ağlama şekliyle sık sık gündeme geliyor. Şarkıyı ilk olarak İŞte Benim Stilim podyumunda öyleyen Bahar Candan fenomen olmaya emin adımlarla ilerliyor.

GECE YARILARINA KADAR EĞLENDİLER!

Murat Boz, önceki akşam Eser Yenenler ve birkaç arkadaşı ile eğlenen popçuya, ilerleyen saatlerde 'İşte Benim Stilim' yarışması ile ünlenen Nihal-Bahar Candan kardeşler ve Özge Bitmez isimli sarışın bir kadın da eşlik etti. Hep birlikte eğlenen Murat Boz ve Eser Yenenler, gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrı ayrı çıkarak Eser Yenerler'e ait olduğu öğrenilen eve girdi. Candan kardeşler ve sarışın kadının da peşlerinden girdiği evde düzenlenen parti saat 05.00'e kadar devam etti. Bahar Candan'ın Murat Boz ile sabaha kadar eğlenmesinin ardından kim olduğu merak edildi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat Boz kötü yakalandı! Bahar Candan kimdir? İki ünlünün sır gecesi...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz