Aziz Yıldırım rakip başkanı tokat attı!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yakın Doğu Üniversitesi Başkanını tokatladı... İşte detaylar...

Giriş Tarihi: 7.5.2017 14:56 Güncelleme Tarihi: 7.5.2017 14:56
Aziz Yıldırım rakip başkanı tokat attı!

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımının Yakın Doğu Üniversitesi ile oynadığı karşılaşmada olaylar çıktı.

Fanatik'in haberine göre Fenerbahçe Başkenı Aziz Yıldırım olaylar sırasında Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'ü tokatladı. Vatan Gazetesi Spor Müdürü İbrahim Seten de tokat anını Twitter'dan paylaştı.

İşte o anlar

OLAYLAR NEDEN ÇIKTI?

Fenerbahçeli bir yönetici, Milliyet'e yaptığı açıklamada kavga ile ilgili şunları söyledi:

"Kadın basketbol maçında protokol tribününde zorunlu olmasına rağmen yönetimimize yine yeterli yer verilmedi ve yöneticiler ayakta bekletildi. Zaten Yakındoğu yöneticilerinin kontratli oyuncularımıza teklif yapıldığı önceden biliniyordu. Tribünlere Asya Kartallarından bir grup getirilmiş, yöneticilerimize ve kulübe hakaretler ve küfürler eden bir grup. Bu nedenle kavga çıkıyor. Daha sonra yöneticilerimiz ve başkan farklı bir yere alınıyor."

AZİZ YILDIRIM'LA ARASI AÇIKTI

YDÜ Başkanı Işık Eyigüngör daha önce Fenerbahçe'de yöneticilik yapmıştı. Ancak Aziz Yıldırım'a muhalif olan Eyigüngör daha önce Alex'in Fenerbahçe'den gönderilmesi dönemi için ''Aziz beyde ahde vefa duygusu yoktur. Bu işlerin çözümü başkanın da Aykut Kocaman'ında görevi derhal bırakmasıdır. Zira, başkan artık kulübe zarar veriyor'' açıklamalarında bulunmuştu.

Eyigüngör, Basketbolu Geliştirenler Derneği adıyla mücadele eden BGD takımının başkanlığını yaptığı dönemde de Fenerbahçe'den Olcay Çakır ve Quanitra Hollingsworth'u transfer etmişti. Bunun üzerine Aziz Yıldırım da Eyigüngör'ü Fenerbahçe'den ihraç etmek için talimat vermişti.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Aziz Yıldırım rakip başkanı tokat attı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz