Anneler günü hediye önerileri ve fikirleri! - İşte en güzel Anneler günü hediyesi

2017 Anneler Günü'ne sayılı günler kaldı. Her yıl Mayıs ayının 2. haftası kutlanılan anneler günü bu sene 14 Mayıs'ta kutlanacak. 2017'nin Anneler Günü'ne sayılı günler kala annenize alacağınız hediyede kararsızsanız haber içeriğimizde fikirleri bulabilirsiniz. İşte sizin için derleyip, düzenlediğimiz Anneler Günü hediyeleri...

Giriş Tarihi: 13.5.2017 16:51 Güncelleme Tarihi: 13.5.2017 16:52
Anneler günü hediye önerileri ve fikirleri! - İşte en güzel Anneler günü hediyesi

Kıyafet, takı, çiçek... 2017 Anneler Günü'ne sayılı günler kala herkesin aklında annesine ne hediye alacağı soruları belirdi. Bu özel ve anlamlı günde annenize alabileceğiniz bu özel ve anlamlı güne önem katacak en güzel hediye fikirlerini sizin için derledik.

Anneler Günü İlk Ne Zaman Kutlandı?

Anneler Günü'nün ne zaman ortaya çıktığı ile ilgili bir çok rivayet bulunmakla birlikte bunların en gerçekçi ve inanılanı ABD'nin Virginia eyaletinde eğitim veren öğretmen Anna Jarvis isimli kadının ölen annesi için her yıl kutlama yapmak istemesiyle başlamıştır.

Bu kutlamayı ilk kez 1908 yılında bir okulda gerçekleştirmiştir. Bu kutlamaya 407 çocuk ve annesi katılmıştır. Ancak Anna'nın bu girişimi temsilciler tarafından onay görmemiş ve resmi bulunmamıştır. Anna bu durumu medya ve politikacıların önde gelen isimleriyle paylaşmıştır ve 1914 yılının ikinci pazarı anneler günü olarak kabul görmüştür. Bir süre sonra Anneler Günü'nün ticarete dönüştüğünü fark eden Anna bir çok dava açmış ama hiçbirini kazanamamıştır.

Annenize Alabileceğiniz En Güzel Hediyeler

- Bu güzel ve anlamlı günde annenize sevdiği bir buket çiçek alarak onu mutlu edebilirsiniz.

- Annenize hediye edebileceğiniz güzel parfüm setleri de aklınız bir köşesinde bulunsun.

- Kadınların en düşkün olduğu aksesuarların başında çanta ve ayakkabı da geliyor. Annenize böyle bir hediye de alabilirsiniz.

- Ailenizin mutlu anlarını ölümsüzleştirdiğiniz bir fotoğraf albümü de düzenleyebilirsiniz.

- Bütçeyi biraz daha yukarılara çıkarabilirseniz kadınlar elbette ki pahalı takılara hayır demezler. Annenize altın, pırlanta vb takılar da alabilirsiniz...

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Anneler günü hediye önerileri ve fikirleri! - İşte en güzel Anneler günü hediyesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz