ve Sosyal Politikalar ı Kaya: İçeride büyük bir tiyatro oynanıyor

ve Sosyal Politikalar ı Fatma Betül Kaya ,İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından Silivri'de yapılan 15 Temmuz lamasını duruşma salonunda şehit yakınlarıyla birlikte takip etti. Bakan Sayan duruşmaya verilen aradan dışarı çıkıp basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 31.5.2017 15:26 Güncelleme Tarihi: 31.5.2017 15:49
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya: İçeride büyük bir tiyatro oynanıyor

lanan darbecilerin ifadelerini tiyatroya benzeten , "İçeride davayı izledik. Gerçekten bir tiyatro sahnesi gibi. Sanki 'yi bombalayanlar onlar değilmiş gibi sanki Cumhurbaşkanlığı Külliyesini, Gölbaşı Özel Harekat Merkezini bombalayanlar onlar değilmiş gibi davranılıyor. Gerçekten içeride darbecilerin halini görmek...gerçekten büyük bir tiyatro yaşanıyor içeride. Ama yüce Türk adaleti, hak ettikleri cezayı inşallah onlara verecektir"dedi.

DURUŞMAYA GELEN ŞEHİT YAKINLARINA BAKANLIK DESTEĞİ

lık olarak her zaman 15 Temmuz şehitlerinin yakınlarının yanında olduklarını söyleyen Kaya, " Onlar bize aziz şehitlerimizin emaneti. Bugün de şehit yakınlarımıza destek için buradayız. Onlara hizmet etmek bizim için büyük bir gurur" dedi. Kaya, Silivri'nin uzak olması sebebiyle lerin duruşmaları takip etmesi için ring seferler koyduklarını ve her türlü ihtiyaçlarını karşıladıklarını da açıkladı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya: İçeride büyük bir tiyatro oynanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz