basın toplantısı düzenledi

Uyuşturucu ticaretine yardım etmek gerekçesiyle 2014 yılından bu yana kaldığı Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden iki gün önce tahliye olan , Fairmont Quasar İstanbul Otel Mimas Salonu'nda basın toplantısı düzenleyerek gazetecilerle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 7.6.2017 11:23
Deniz Seki basın toplantısı düzenledi
"Uyuşturucu ticareti yapmak"tan 2.5 yıldır Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde olan önceki gün tahliye oldu. Özgürlüğüne kavuşan Seki cezaevinden çıktıktan sonra "Bunca zaman sesim ve gözüm oldunuz. Beni dimdik ayakta tuttunuz. Çok teşekkür ediyorum. Ben de sizi çok özledim. Benim için zorlu bir yolculuk oldu. Biraz dinlenmek istiyorum. İki gün sonra basın toplantısı yapacağım. Bütün gün burada beni beklediniz. Hepinize çok teşekkür ederim" açıklamasında bulunmuştu. Seki bugün gazetecilerle bir araya gelerek sorularını yanıtladı.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Kameralar karşısına geçen Seki basın toplantısına cezaevi sürecinin çok zor geçtiğini belirterek başladı. Sevenlerine ve kendisini destekleyenlere teşekkür etti. "Hiç haketmediğim ve işlemediğim suçtan dolayı bana böyle bir ceza verdiler" diyen Seki, cezaevinde kaldığı 3 yıl 2 ayın çok ilginç bir hayat deneyimi olduğunu kaydetti. Çok duygulandığını ve heyecanlandığını söyleyen Seki, gözyaşlarına boğuldu.
BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Seki basın toplantısı düzenledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz