FETÖ’cü hainlerin hedefinde İslami değerler var!

FETÖ terör örgütünün skandal kelimesinin hafif kalacağı olaylarına bir yenisi daha eklendi. İslam’ın esas ve kaidelerini ayaklar altına alan olay Almanya’nın Berlin kentinde yaşandı. FETÖ’cülerin kurduğu ‘dinler arası diyalog platformu’ bir kiliseyi cami olarak kullanarak, başı açık bir kadına ezan okutup hutbe yaptırdı. Her kesimden insanın katıldığı ayinde kutsal kitabımız Kur’an’ı Kerim ayaklar altında görüntülendi.

Giriş Tarihi: 17.6.2017 11:51
FETÖ’cü hainlerin hedefinde İslami değerler var!

Türkiye'de 15 Temmuz kanlı darbe girişimi ile ülkeyi ele geçirmek isteyen Fetullahçı Terör Örgütü, Almanya'nın himayesi altında yaşayan kaçak FETÖ militanları ve imamları kilisede sözde cami açarak İslam'ı aşağıladılar. FETÖ 'ılımlı İslam' projesi ile İslam'ı protestanlaştırmak için kurdukları oyunu sergilemeye başladılar.

KADIN İMAMDAN SKANDAL!

Üst Akıl'ın maşası FETÖ, 'Ilımlı İslam Projesi' ile yeni bir din oluşturma peşinde. Almanya'da bir kilisenin tiyatro sahnesini sözde camiye çevirildi. FETÖ caminin başına imam olarak da Türk-Kürt kökenli kadın aktivist Seyran Ateş'i atadı. İslam'da yeri olmayan bu kaide FETÖ'nün nasıl bir proje olduğunu açıkça gözler önüne serdi. Kadın-erkek yan yana saf tutamazken bu camide her şey serbest sadece başörtülü ve burka takanlara yasak. Gelen bu kalabalığa da kadın imam Seyran Ateş vaaz veriyor.

FETÖ'NÜN BERLİN İMAMI DA ORADA!

Ateş hutbe okurken hemen yanı başında da FETÖ'nün Berlin imamı Ercan Karakoyun onu dinliyor. FETÖ sözde camiyede İbn-i Rüşd-Goethe Camii adını vermişler.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ’cü hainlerin hedefinde İslami değerler var!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz