’a Emniyet'ten operasyon izni

’ın bir özel harekât polisini canlandırdığı “Kızım ve Ben” filmine ’nden onay çıktı. Çekimlerde özel harekât polisleri, lar ve polis helikopteri yer alacak

Giriş Tarihi: 19.7.2017 09:28
Cemal Hünal’a Emniyet'ten operasyon izni

Çekimleri başlayan "Kızım ve Ben" filminde özel harekât polisini canlandıracak oyuncu 'a 'nden onay çıktı. Sinema filminde, polis akademisini birincilikle tamamlayan özel harekât polisi Doruk'u canlandıracak olan Hünal, helikopterden iple aşağıya inecek, operasyon ve silahlı çatışma sahnelerinde yer alacak.
İlk çekim, gece kulübü olması düşünülen bir mekâna baskın sahnesi ile yapılacak. Dört gün sürmesi planlanan çekimlere 24 özel harekât polisi, dört , polis helikopteri, polis okulu öğrencileri ve üniformalı polisler katılacak.

Oyuncunun polis helikopterinden iple aşağıya ineceği sahne, 22 Temmuz'da çekilecek. Çekimler emniyet müdürlerinin kontrolünde yapılacak.
Filmin yapımcıları Salih Memişoğlu ve Ferudun Özdemir, sanata ve sanatçıya verdikleri destek ve bütün yardımları için İçişleri Bakanlığı ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne teşekkür etti. Memişoğlu, filmde hayatı anlatılan polisle 20 yıllık arkadaş olduklarını ve şehit çocuklarıyla polis çocuklarının hayatlarını göstermek gerektiğini ifade etmişti.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Cemal Hünal’a Emniyet'ten operasyon izni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz