Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Salondaki Herkes Aynı Kitabı Okudu

Giriş Tarihi: 20.3.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 11:33
Salondaki Herkes Aynı Kitabı Okudu
’da ‘Okuma Sevgisi’ konulu konferans öncesinde Vali İbrahim Halil Çomaktekin ve Belediye Başkanı Cafer Özdemir ile salonu dolduran 500’ün üzerinde öğrenci Eğitimci-Yazar Sıtkı Aslanhan’ın ‘Hayata Gülümse’ adlı kitabını okudular.
Hamit Kaplan Spor Salonu’nda 15 dakikalık kitap okuma etkinliğinin ardından düzenlenen konferansta konuşan Sıtkı Aslanhan, okuma alışkanlığı, okumanın yaşam boyu sürekli hale getirilmesi, eğitim sisteminde ve ailede okuma alışkanlığının kazandırılması ile günümüz gençliğinin iletişim sorunları konularındaki bilgilerini paylaştı. Aslanhan’a teşekkür eden Vali Çomaktekin, okuma alışkanlığı kazanılmasının her yaştaki insanın zihin dünyasını ve başarısını arttıracağını söyledi.
Çomaktekin, özellikle de çocukların ve gençlerin boş vakitlerinde kitap okumalarının gelişimleri açısından oldukça önemli olduğuna değindi. Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği etkinliğe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdin Acar ve diğer yetkililer de katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Salondaki Herkes Aynı Kitabı Okudu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN