Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkent parkları yaz kış güvenlikli

Giriş Tarihi: 5.1.2013

Ankara'nın parkları, piknik ve rekreasyon alanları, 2 bin 498 güvenlik elemanıyla 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde korunuyor

Büyükşehir Belediyesi doğanın güzelliklerini, Başkent'in dört bir yanında hizmete açtığı rekreasyon alanları, yeşil alanları ve parklarla gözler önüne seriyor. Belediye, Ankara'nın birbirinden güzel parklarında, piknik ve rekreasyon alanlarında Başkentliler'in mevsimin tüm güzelliklerinin tadına varması için 7 gün 24 saat aralıksız en üst düzeyde güvenliği de sağlıyor.

BİNLERCE GÖREVLİ

Büyükşehir Belediyesi'ne ait ANFA AŞ'nin bünyesinde hizmet veren ANFA Güvenlik elemanları tarafından sağlanan güvenlik, parklar ve yeşil alanların yanı sıra mezarlıklar ile içme suyu baraj alanlarında da 24 saat süresince devam ediyor. Yetkililer, 110 farklı noktadaki irili ufaklı parklar ile mezarlıklar, 7 baraj ve baraj alanı ile 5 isale hattının güvenliğinin sağlanmasında 2 bin 498 elemanının görev yaptığını söyledi.

ATLI KORUMA

Farklı rekreasyon alanları ile uluslararası ödüllerin sahibi olan Başkent'in prestij parklarından Altınpark, Mavi Göl ve Mogan Park'ta atlı güvenlik elemanlarınca hizmet verildiğini anlatan yetkililer, bu bölgelerde görev yapan 12 atlı güvenlik elemanının ziyaretçilerin büyük ilgisini çektiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkent parkları yaz kış güvenlikli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN