Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şeytanın Okulu

Gazi Üniversitesi Tiyatro Akademi Öğrenci Topluluğu'nun sahnelediği "Şeytanın Okulu" izleyicilerden tam not aldı. Yönetmen Batuhan Kırık, oyuna sponsor aradıklarını söyledi

Giriş Tarihi: 8.1.2013
Şeytanın Oyunu 'perde' dedi. Gazi Üniversitesi Tiyatro Akademi Öğrenci Topluluğu'nun sahnelediği "Şeytanın Okulu" İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde tiyatroseverlerle buluştu. Oyunun yönetmeni Batuhan Kırık, 'Şeytanın Okulu'nun 'Şu Koskoca Dünyada İki Kişiyiz' ile birleştirilerek, tek bir oyun haline getirildiğini söyledi.

TURNEYE DE ÇIKACAKLAR

Tiyatro Akademi'nin oyunu tiyatro festivallerinde ve turnelerde de sergileyeceğini belirten Kırık, "Dekor, ışık, kostüm ve bileti kendi imkanlarımızla hazırlıyoruz. Üniversiteden maddi anlamda destek almıyoruz. Oyunlarımıza sponsor arıyoruz ama henüz bulamadık" dedi. Kırık, geçtiğimiz yıllarda oyunları, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) 100. Yıl Salonu'nda sergilediklerini anımsatarak, yeni dönemde Tiyatro Akademi Sahnesi'nde sergileyeceklerini açıkladı.

TİYATROSEVERLERLE BULUŞTURUYOR
Tiyatro Akademi, önceki senelerde "Sokağa Çıkma Yasağı"nı sergiledi. Ayrıca tiyatro ekibi bu sene "Düşkün", "Sokağa Çıkma Yasağı", "Açık Denizde", "Şeytanın Okulu", "Düğün ya da Davul"u da tiyatroseverlerle buluşturuyor.


Emre DİKENOVA/Arif BAŞTEMUR
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şeytanın Okulu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN