Siteler esnafından Başbakan'a davet

Giriş Tarihi: 18.1.2013

Mobilyacı esnafı, Başbakan Erdoğan'ı Siteler'e davet etti. Oda Başkanı Hüseyin Taklacı, "Esnaf, fuar alanı ve teşhir yeri müjdesi bekliyor" dedi

40 yılı aşkın bir sürenin ardından yeni hizmet binasına kavuşan mobilyacı esnafı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Siteler'e bekliyor. Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, Başbakan Erdoğan'ın en son AK Parti'nin kuruluş aşamasında Siteler esnafını ziyarete geldiğini belirterek, "Başbakanımız'ın yeni binamızı şereflendirmesini istiyoruz. Esnafımızın bu morale ihtiyacı var" dedi.

11 YIL ÖNCE GELMİŞ

En son 11 yıl önce Siteler'i ziyaret eden Başbakan Erdoğan'ın, o zamanki hizmet binasını beğenmediğini anlatan Taklacı, toplam 220 metrekarelik alanda açtıkları yeni binayla mobilyacı esnafının ilk kez kendi yerine kavuştuğunu söyledi. Esnafın durumunu "orta şeker" olarak tanımlayan Taklacı, geçmiş yıllarda yaşanan kapanmaların hız kestiğini, bölgede yaprak dökümünün sona erdiğini söyledi. Taklacı, 2013 yılından umutlu olduklarını vurgulayarak, "Bizim için fuar alanı büyük önem taşıyor. Akyurt'ta çalışmaları süren alanın bu yıl bitirilmesini arzu ediyoruz. Artık Ankara'da çadırda fuar yapmak istemiyoruz" dedi. Başbakan Erdoğan'ın mobilyacı esnafı için teşhir yeri sözü verdiğini de anımsatan Taklacı, "Özellikle imalatçı esnafımız dört gözle bu yeri bekliyor. Altında otoparkı, lokantası olan, 400-500 esnafın ürünlerini sergileyeceği böyle bir yere Siteler'in ihtiyacı var" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siteler esnafından Başbakan'a davet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN