Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gökçek'ten 'liderlik' dersi

7 farklı üniversiteden gelen 250 öğrenciyle buluşan Melih Gökçek, "Yarının Liderleri Projesi" kapsamında Türkiye'nin "yönetileni anlama" ile "medya ve lider ilişkisi" konusunda ders verdi

Giriş Tarihi: 27.1.2013
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Yarının Liderleri Projesi" kapsamında Türkiye'nin 7 farklı üniversitesinden gelen yaklaşık 250 öğrenciyle bir araya gelerek, "yönetileni anlama" ile "medya ve lider ilişkisi" konusunda ders verdi. Türkiye Öğrenci Konseyi önderliğinde Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) işbirliğinde düzenlenen "Yarının Liderleri Projesi" toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu da katıldı.

"YANLIŞLAR KABUL EDİLMELİ"
Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda Gökçek, öğrencilerine 19 yıldır devam eden başkanlık dönemindeki çalışmalarını, liderlik vasıfları, medya ve lider arasındaki ilişkilerinin nasıl olması gerektiğini anlattı. "Yanlışım yoktur' diyen kişinin, lider olamayacağını ifade eden Gökçek, "İnsan, tenkitleri mutlaka önemsemeli, kabul etmelidir" dedi.

SANDIKLI PROTESTO
Soylu ve Gökçek, Yükseköğrenim (YÖK) Yeni Taslağı'nı protesto etmek amacıyla yapılan sandığa madeni para attı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek'ten 'liderlik' dersi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN