Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gazi'nin duruşu çok değerli

Giriş Tarihi: 5.2.2013

Amasya Milletvekili Prof. Dr. Naci Bostancı, Gazi Üniversitesi'nde yapılan "Salı Toplantıları"na katılarak, "Gazi'nin duruşu çok önemli" diye konuştu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Kuram ve Araştırma Dergisi'nin düzenlediği "Salı Toplantıları"na katılan Amasya Milletvekili Prof. Dr. Naci Bostancı, 'siyaset ve siyaset bilimi' üzerine değerlendirmede bulundu. Fakültenin eski dekanı olan Bostancı, "Hem eğitim hem de insan ilişkileri açısından Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin duruşu çok değerli" diye konuştu.

"HAYATIN İÇİNDE"
Siyaset pratiğinin insana çok şey kazandırdığını belirten Bostancı, "Ben siyasetin içinde değildim. Siyaset bilimi dersini vermenin yanında güncel hayata yönelik değerlendirmeler yapıyor, gazetelere ve dergilere yazılar yazıyordum. Daha sonra hiç beklemediğim dönemde kendimi siyasetin içinde buldum. Ve burada anladım ki siyaset aslında toplumun içinde" diye konuştu. Öğrencilerin siyaset içinde yer almasıyla ilgili bir soruya ise Bostancı, "Siyaseti kitleler halinde yaparak sorunların çözüme kavuşacağını düşünmek doğru değil" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazi'nin duruşu çok değerli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN