Evinizi ofis olarak kullanın

Giriş Tarihi: 7.2.2013

Eryaman'a rezidansta yaşam tarzını getiren Fırat Life, sosyal alanlarıyla da dikkat çekiyor. Bölgenin en gözde yerlerinde inşa edilen iki ayrı projede konut sahipleri 'home office' konseptini yaşayacak

İnşaat sektöründe son yıllarda yaptığı atılımlarla adından söz ettiren Fırat Tahin, Eryaman'da büyük ölçekli iki projeyle rezidans konutlara imza atıyor. Bölgenin en gözde yerlerinde inşa edilen Fırat Life Style ve Fırat Life Style Göksu, konut sahiplerine 5 yıldızlı bir yaşam keyfi sunacak. 1+0, 1+1 ve 2+1 daireleri büyük çaplı iki projede bir araya getiren firma, 24 saat güvenlikten resepsiyona, Türk hamamından saunaya kadar tüm sosyal donatıları konut sahipleriyle buluşturacak.

BEŞİNCİ PROJELERİ

Ankara'da 1981 yılından beri gıda sektöründe faaliyet gösteren Fırat Tahin ve Susam Sanayi, 2005'te inşaat işi yapmaya başladı. Fırat Life ile beşinci inşaat çalışmasına imza atan firma, Eryaman'da büyük ölçekli iki rezidans projesiyle fark yaratıyor. Toplam 864 bağımsız daireden oluşan Fırat Life Style, Optimum Alışveriş Merkezi'nin karşısındaki alanda bulunuyor. 168 konutu barındıran Fırat Life Style Göksu ise sahiplerine Göksu Parkı'nın manzarasıyla rezidansta yaşam olanağı sunuyor.

HAZİRANDA TESLİM

Fırat Life'ın yöneticilerinden İsmail Mert Fırat, ölçek bakımından Eryaman'ın en büyüğü olan projelerinin Ekim 2011'de başladığını belirterek, bu yılın haziran ayında tamamlamayı planladıklarını söyledi. Satışların inşaatlara start verilmesiyle eş zamanlı olarak başladığını vurgulayan Fırat, "Konutların teslimatı inşaatımızın tamamlanma tarihi olarak öngördüğümüz Haziran 2013'te yapılacak. Bölgede rezidans olarak bu kadar büyük ölçekli ilk proje bizimki" dedi.

SOSYAL YAŞAM ALANLARI GÖZDE
Merkezi ısıtma ve sıcak su sistemlerinin bulunduğu projede, fitness, tenis kortu, basketbol ve futbol sahaları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, Fin hamamı, SPA merkezi gibi sosyal donatılar da yer alıyor. Günlük yaşantıdaki koşuşturma ve stresten uzaklaşmayı sağlayacak sosyal yaşam alanlarına önem veren proje, site sakinlerinin kendilerine zaman ayırabilmelerine olanak tanıyacak bölümleri bünyesinde barındırıyor. Binaların ısı ve ses izolasyonu, dış cephe mantolamaları ve iç dekorasyonları birinci sınıf malzemelerle gerçekleştirildi. "İYİ
BİR YATIRIM ARACI"
İsmail
Mert Fırat, yatırımlarını gayrimenkullerde değerlendirmek isteyen müşterilerine özel olarak anlaşmalı bankalarla kredi olanağı ve ödeme seçenekleri sunduklarını vurgulayarak, "Projemizin en önemli özelliği müşterilerimizin yaptıkları yatırımlardan karlı çıkmalarını sağlamaktır" dedi. Ankara'nın İstanbul'dan sonra en fazla konut üreten kent olduğunu kaydeden Fırat, "Kamu binalarının yeniden yapılandırılması, modern ve çok katlı yapıların ortaya çıkması gibi faktörler konutta yeni projeleri artırıyor" diye konuştu.

MODERN ÇİZGİNİN YANSIMASI VAR
Modern çizgiler ve çağdaş mimariyi bir araya getirdiklerini ifade eden İsmail Mert Fırat, şöyle devam etti: "Projemizde ferahlık ön planda tutulduğundan büyük boy camlar kullanarak aydınlık ortamlar elde etmeyi amaçladık. Çevre düzenlemesi önceden tasarlandığı şekliyle projenin bitiminde hazır hale gelecek. Doğal bitkiler, ağaçlar, kaldırımlar ve sosyal paylaşımın olabileceği basketbol, voleybol, tenis kortu, çocuk oyun alanı gibi alanlardan oluşacak."

"HOME OFFİCE" KONSEPTİ GELDİ
İsmail Mert Fırat, iki projede 1+0, 1+1 ve 2+1 rezidans konutların yer aldığını belirterek, fiyatların ise 69 bin liradan başlayıp, 249 bin liraya kadar ulaştığını söyledi. Zamanla değişen yaşam koşulları, alışkanlıklar ve tarzların konut talebini değiştirdiğini ifade eden Fırat, "Dünyanın birçok metropol kentinde trend olan ve 'home office' denilen bu konsept İstanbul'da oldukça yaygınlaşmış durumda. Biz de Ankara'daki bu talebe cevap vermek amacıyla dairelerimizi müşterilerimize 'yeni yaşam stiliniz' konseptiyle sunmaya çalışıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evinizi ofis olarak kullanın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN