Hedefi 12'den vuran keskin nişancılar

Giriş Tarihi: 12.2.2013

Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Atıcılık Topluluğu, hem eğitim kurumlarını hem de ülkeyi uluslararası yarışmalarda temsil etmek istiyor

Gez, göz, arpacık… Bu üç kelime 'atıcılık' meraklılarının vazgeçilmezi… Çünkü onlar ellerine aldıkları silahla hedefi tam 12'den vurmak için bu üç unsuru yerine getiriyor. Atıcılık tutkusu ise herkesin olduğu gibi öğrencilerin de vazgeçilmezleri arasında. Bu tutkudan yola çıkan Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYÖ) öğrencileri 2 yıl önce Atıcılık Topluluğu kurdu.

72 KİLİLİK KADROSU VAR

Kadın ve erkelerden oluşan 75 kişilik kadroyla ders dışı zamanlarda atıcılık etkinlikleri düzenleyen topluluğun danışmanı Muhsin Hazar, "Öğrencilerimizin hepsi çok yetenekli. Bu öğrencilere yeteri kadar imkan sunulduğu zaman, ülkemizi uluslararası müsabakalarda çok iyi şekilde temsil edebilirler" diye konuştu.

'HEDEFİMİZ OLİMPİYAT'
BESYÖ Atıcılık Topluluğu'nda yetenekli ve başarılı öğrencilerin olduğunu ifade eden Hazar, "Bu öğrencilere destek verilirse, ihtiyaçları karşılanıp uygun oramlar oluşturulursa, ülkemizi olimpiyatlarda en iyi şekilde temsil edeceklerine ve önemli başarılar kazanacaklarına inanıyorum.. Bu kadar kısıtlı imkanla bile bu başarıları elde etmeyi başarıyorlar. Destek verilirse ülkemizi uluslararası müsabakalarda temsil edebileceklerinden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hedefi 12'den vuran keskin nişancılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN