Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Denizden gelen güzellik

Giriş Tarihi: 17.2.2013

Celumer hücresinin kullanıldığı Dalton kozmetik ürünleri, cilde içten ve dıştan bakım yaparak, daha sağlıklı bir görünüme sahip olunmasını sağlıyor

Kadınların ilerleyen yaşlarda en büyük düşmanı yüzde meydana gelen kırışıklıklar. Yaşlılık belirtilerini azaltmanın ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmanın ilk kuralının doğru ürün tercih edilmesi olduğuna belirten Dalton Kozmetik Türkiye Yetkilisi İlknur Altıntaş, yanlış ürünlerle cildin çok daha kötü bir hale geleceğini, bu nedenle bir uzmana danışılmadan krem kullanılmamasını tavsiye etti.

CELUMER BULUNDU

Cilde içten ve dıştan bakım yapan Dalton ürünleri hakkında bilgi veren Altıntaş, "Firma 1795 yılında kuruldu. Firma, özellikle deniz ve deniz ürünleri üzerinde araştırmalara yoğunlaşarak bir takım maddelerin insan hücre yapısı ile aynı özellikleri taşıdıklarını keşfetti. Bundan yola çıkarak, denizden gelen hücre olan Celumer bulundu. İçinde yosun, midye, istiridye ve havyar bulunan bu hücre kremlerde kullanılıyor" diye konuştu.

İÇTEN-DIŞTAN KORUMA
Ürünlerin kozmetik çözümler sunduğunu dile getiren Altıntaş, şöyle konuştu: "Bu ürünler cilde hem içten hem dıştan bakım yapıyor. Cilt problemleri genetik beslenme ve dış etmenler gibi faktörlerden kaynaklanıyor. Cilt hücreleri de her zaman bu problemlerle birlikte doğuyor. Bu hücrelere bakılmazsa iyi bir cilde sahip olmak mümkün değil. Bu nedenle iyi kozmetik ürünleri tercih etmek çok önemli."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Denizden gelen güzellik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN