Ata biniyor, plates yapıyor

Giriş Tarihi: 18.2.2013
Uzaltaş'ın yeni projeleri var mı?
Konya'da güneş enerjisi santralleri kuracağız. Opet'in sahiplerinden Şafak Öztürk ile birlikte üç farklı yerde ölçüm yaptırıyoruz. Haziran 2013'te lisans başvurusu yapacağız, ardından da yatırıma başlayacağız.
Sivil toplum kuruluşlarında görev alıyor musunuz?
Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Denetleme Kurulu Başkanı'yım. Ayrıca Hür Sanayici ve İş Adamları Derneği üyesiyim. STK'lar hem birikimlerinizi paylaşabileceğiniz hem de başkalarının birikimlerinden yararlanarak ufkunuzu genişletebileceğiniz önemli kurumlardır. Sadece işadamlarının değil toplumun her kesimindeki insanların STK'larda aktif olarak yer almalarını öneririm.
Kendinize ve ailenize vakit ayırabiliyor musunuz? Sporla aranız nasıl?
İşler büyüdükçe boş zaman bulmak da aynı oranda azalıyor. Her fırsatta ailemle Kazan'daki çiftliğimize gidiyoruz. Annem, babam, çocuklarım, eşim ve ben burada birlikte güzel zaman geçiriyoruz, ata biniyoruz. 3 yıldır aletli plates yapıyorum. 96 kilodan 86'ya düştüm. Aletli platesi herkese tavsiye ediyorum. Sinirleri güçlendiriyor, zinde tutuyor ve sorunları daha kolay göğüslemenizi sağlıyor. Fenerbahçe taraftarıyım.
Ankara'da yaşamak nasıl bir duygu?
Büyük dedem Selanik'ten Ankara'ya göç etmiş. 3 kuşaktır Ankara'da yaşıyoruz. İşim gereği çok sık seyahat ediyorum. Nereye gidersem gideyim aklım hep Ankara'da kalıyor. Ankara düzenli ve güvenli bir kent. Konut sektöründeki gelişmeler, Başkent'i bir başka güzel yapacak. Bunda da katkımız olursa ne mutlu bize.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ata biniyor, plates yapıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN