Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ufuktepe mahallesi çamur içinde kaldı

Ufuktepe Mahallesi 1229. Sokak, altyapı çalışmalarının ardından asfaltlanmadı. Mahalle sakinleri yağan yağmurla birlikte sokağın çamur içinde kaldığını açıkladı

Giriş Tarihi: 18.2.2013
Keçiören Ufuktepe Mahallesi'nde yer alan 1229. Sokak, 2 ay önce yapılan kanalizasyon çalışmaları nedeniyle kazıldı. Çalışmalar bittikten sonra asfalt onarımı yapılmayan sokak, mahalleyi çamur içinde bıraktı. Bölge sakinleri, her gün kirlenen ayakkabı ve giysilerini yıkamaktan bıktı.

"MADDİ DURUMLARI YOK"
Ufuktepe Mahallesi Muhtarı Abdullah Ergül, mahallede yaşayanların maddi durumlarının iyi olmadığını hatırlatarak, "Özellikle çamur içinde kalan 1229. Sokak'ta yaşayan vatandaşlarımız, ciddi sıkıntılar çekiyor. Buradaki insanlar çok fazla giysisi olan, biri olmayınca diğerini giyebilen insanlar değil. Her gün giysilerini ve ayakkabılarını yıkayıp temizlemek zorunda kalıyorlar" diye konuştu.

"BOYDAN BOYA ÇAMUR"
Sokağın 2 ay önce kanalizasyon çalışmaları nedeniyle kazıldığını ancak çalışmalar bittikten sonra öylece bırakılıp gidildiğini dile getiren Muhtar Ergül, "Burada yaşayanların ne denli zorluk çekecekleri düşünülmeden bırakıp gittiler, en ufak bir yağmur yağdığında sokak boydan boya çamurla kaplanıyor. En kısa zamanda bu sorunun yetkililer tarafından çözülmesini istiyoruz. Artık sesimizi duysunlar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ufuktepe mahallesi çamur içinde kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN