Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çevre dostu konut kulesi

Yeşil bina kriterlerine uygun inşa edilen Paladyum Beytepe, çevre dostu özelliklere sahip önemli bir proje

Giriş Tarihi: 18.2.2013
Paladyum Beytepe projesi büyük ilgi gördü, adeta Başkent'in lüks konut anlayışını değiştirdiniz. Bu projenin fikri nasıl ortaya çıktı?
Önceleri 20-30 konutluk projeler yapıyorduk. Zamanla insanların yaşam standardının yükselmeye başladığını ve ihtiyaçlarının değiştiğini fark ettik. İstanbul'daki lüks projelerin büyük ilgi çektiğini anladık. İlk lüks konut projemizi Bodrum Torba'da başlattık. 'İstanbul'daki güzellikleri Başkentliler de hak ediyor' diyerek Paladyum Beytepe'ye start verdik. Taklitten kaçındık. Her şeyiyle kendisine özgü olsun istedik. Rekabet edemeyeceğini anlayan bazı şirketler geliştirdiğimiz projeleri örnek aldı. Konseptimiz, birçok şirket tarafından uygulanıyor ve bu da Ankara'da yaşam standardının yükselmesini sağlıyor.

SEÇİMDE TİTİZ DAVRANIYOR
Paladyum Beytepe'den kısaca bahseder misiniz?

Bir konut projesinde farklılık öncelikle mimarla yaratılır. Mimar seçiminde çok titiz davrandık. Projenin tasarımını, Türkiye'nin sayılı mimarlarından, birçok ödülü bulunan Gökhan Aksoy hazırladı. Projemiz 3 bloktan oluşuyor. A blokta butik iş merkezi, B blokta 110 metre yüksekliğinde 32 katlı konut kulesi yer alacak. C blok ise alçak katlarda oturmak isteyenlere hitap edecek. Paladyum Beytepe'de blokların tamamında panoramik manzara olacak ve bu da projemizi diğer konut projelerinden ayıracak. 15 bin 750 metrekare alanda uygulanacak projede 2+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 110 daire, butik iş merkezinde ise 7 dükkan bulunacak.
Paladyum Beytepe'nin diğer lüks konut projelerinden farkı ne olacak?
Paladyum Beytepe, Başkent'in çevre dostu ilk konut kulesi olacak. "Yeşil bina" kriterlerine uygun inşa edilen Paladyum Beytepe'de, çevre aydınlatmasında güneş enerjisi, bahçe sulamasında da atık su kullanılacak. Bu iki kalem konutlarda ortak giderlerde epey yük oluyor. Bizim uygulamamız sayesinde aidatlar düşecek.

3 METRELİK TAVAN
Yüzme havuzları, fitness center, çocuk kulübü, oyun alanları, yürüyüş yolları ve 50 kişilik barbekü alanı yer alacak. Tavan yüksekliğini 3 metre yaparak farkımızı ortaya koyduk. Araştırmalara göre, tavanı yüksek daireler, içinde yaşayanlara ferahlık ve rahatlık duygusu veriyor. Kapalı alanda kıstırılmış, kapanmış olma hissinden uzaklaştırıyor. Paladyum Beytepe'de konutlar teslim edildikten sonra hizmetler bitmeyecek. 350 metrekarelik lobisiyle 5 yıldızlı otel gibi gerçek anlamda lobi hizmeti verilecek. Konut sahiplerine, faturaların yatırılmasından diğer ihtiyaçlara kadar birçok hizmet sunacağız. İnsanların hayatını kolaylaştıracağız. Paladyum Beytepe'de oturanlar, anlaşma yapacağımız alışveriş merkezlerinden ve belli noktalardan indirimli alışveriş yapma imkanına erişecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çevre dostu konut kulesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN