Tabelalar yenileniyor

Giriş Tarihi: 20.2.2013

Büyükşehir Belediyesi, Başkent genelinde numarataj çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Numarataj Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarla, yeni adreslerle ilgili direk ve tabela takılması çalışmaları devam ederken, eski tabelalar ve levhalar da sökülerek atölyelerde geri dönüşümü sağlanarak kapı numarası olarak değerlendiriliyor.

GERİ DÖNÜŞÜM SAĞLANIYOR

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, "2012 yılı içerisinde 5 bin 632 adet direk dikilerek, 12 bin 812 adet tabela takıldı. Takılan tabelaların yanı sıra eskiyen ve yıpranan 1313 adet direk ve 3 bin 626 adet tabela yerinden sökülerek Numarataj Şube Müdürlüğü'nün atölyelerinde onarılıp boyanarak geri dönüşümü sağlandı ve kapı numarası olarak kullanıldı" diye konuştu.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Numarataj Şube Müdürlüğü'nün çalışmalara devam ettiğini belirten Vedat Üçpınar, Ankara ili genelinde adres birliğini sağlayarak, adres bütünlüğünün en temel bileşenleri olan kapı numaralarını, sokak ve mahalleleri belirlemek ve güncellemek adına büyüyen Ankara'da çalışmaların yoğun bir şekilde sürdürüldüğünü anlattı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tabelalar yenileniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN