Ulus hattı seferi yeniden başlasın

Toplu taşıma olmadığı için Ulus'a gidemeyen mahalleli, kaldırılan otobüslerin tekrar sefer yapmasını istiyor

Giriş Tarihi: 4.3.2013
Mahallede bulunan TİGEM ve bira fabrikasının kapatılmasıyla birlikte bin 800 işçinin artık mahalleye gelmediğini belirten Emniyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Yahnici, azalan talep nedeniyle 3 yıl önce kaldırılan "170" numaralı Opera otobüsünü geri istediklerini dile getirdi. Saatte bir bile olsa otobüsün mahalleden geçmesi gerektiğini söyleyen Yahnici, "Ulus'a gidebilmek çile haline dönüştü" dedi. "
SAATTE BİR OLSUN"

Opera ve Emniyet Mahallesi arasında ring yapan "170" numaralı belediye otobüsünün azalan talep nedeniyle 3 yıl önce kaldırıldığını belirten Emniyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Yahnici, "Mahalle sakinleri otobüs ve dolmuş olmadığı için Ulus'a gitmekte büyük sıkıntı yaşıyor. "170" numaralı otobüs ringi, saatte bir bile olsa mahallemize mutlaka geri verilmeli" diye konuştu.

METROYA RİNG MUTLAKA ŞART
Mahalede çok sayıda okul bulunduğunu dile getiren Muhtar Mustafa Yahnici, "Mahallemiz öğrencilerin ağırlıkta yaşadığı bir yer. Beşevler'de bulunan metro durağına ring yapan bir servisin Silahtar Caddesi üzerinden geçmesini istiyoruz. Böylelikle burada yaşayan öğrenciler metro vasıtasıyla okullarına rahatça gidip gelebilecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ulus hattı seferi yeniden başlasın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN