Mobilyada 'Seçme' devri

Giriş Tarihi: 21.3.2013

Kişiye özel tasarımlarıyla mobilya sektöründe fark yaratan bir marka haline gelen Seçme Mobilya, evlerinde kendi tarzını yaratmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor

Hayallerdeki mobilyaları tasarım aşamasından eve teslim sürecine kadar özenle gerçeğe dönüştüren Seçme Mobilya, sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Hazır mobilyaları beğenmeyen ve evlerde kendi tarzını oluşturmak isteyenlerin yardımına koşan Seçme Mobilya'nın 58 yıllık geçmişini, markanın 3. kuşak temsilcisi Hakan Seçmeler anlattı.

SEKTÖRDE 58 YIL

1955 yılında Ali Seçmeler tarafından Ulus'ta 100 metrekarelik bir dükkanda temeli atılan Seçme Mobilya, bugün Ankara'da mobilya sektörünün en güçlü firmalarından biri haline gelmeyi başardı. Markanın 14 yıldır başında bulunan 3. kuşak temsilcisi Hakan Seçmeler, 58 yıllık geçmişi ve firmanın bugünlere gelişinin kolay olmadığını ifade etti.

BÜYÜK ADIMLAR ATILDI

1989 yılında Ulus'tan taşınarak Siteler'de daha büyük bir yere geçen Seçme Mobilya, bodrum katıyla başlayıp ardından binanın komple kiralanmasıyla büyümesini sürdürdü. Hakan Seçmeler'in firmanın başına geçmesiyle Siteler'in mobilya merkezi olarak bilinen Karacakaya Caddesi üzerinde 3 ayrı showroom daha açılarak markalaşma yolunda büyük adımlar atıldı.

6 MAĞAZAYA ULAŞTI

Ankara'da toplamda 4 mağaza ve 5 bin metrekare kapalı alana ulaşan Seçme Mobilya'nın farklı konseptlerde hizmet verdiğini dile getiren Hakan Seçmeler, " 'Mid Century' ve 'Modern Collection' konsept markalarının yanı sıra bir mağazamızda da 'Junior Suite' markamızla bebek ve genç odası satışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Antalya ve Samsun'da iki farklı bayiliğimiz daha bulunuyor" diye konuştu.

UZMAN TASARIM EKİBİ VAR
6 kişilik alanında uzman tasarım ekibiyle müşterinin evinin tamamen ele alınıp kişiye özel şekilde tasarım yaptıklarını belirten Hakan Seçmeler şöyle devam etti: "Mobilya, duvar kağıdı, halı ve perde fark etmeksizin bizden ne talep edilirse yerine getiriyoruz. İç mimarlık departmanımızın yetenekleri şimdiye kadar bizi tercih eden her kesimi memnun etti. O nedenle bu konuda kendimize çok güveniyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mobilyada 'Seçme' devri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN