Türkiye'nin en iyi haber sitesi

için kutlama

büyük bir heyecanla yayın hayatına başladı. Her çarşamba okuyucuyla buluşacak gazetenin ilk sayısı için pasta kesildi

SABAH Ankara'nın Başkent'teki yayın yolculuğu Anadolu'ya taşındı. İlk sayısı çarşamba günü okuyucuyla buluşan gazete için SABAH Ankara bürosunda SABAH Ankara logolu pasta kesildi. Her çarşamba okuyucuyla buluşacak gazete için kutlamaya SABAH, SABAH Ankara, Takvim, atv, aHaber'in üst düzey yöneticileri, reklam servisi çalışanları ve muhabirler katıldı.

YÖNETİCİLER YALNIZ BIRAKMADI
gazetesinin kutlama etkinliğine Sabah Gazetesi Haber Koordinatörü Şaban Arslan, Sabah Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, Sabah Gazetesi Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu, Sabah Gazetesi Haber Müdürü Yahya Bostan, atv Ankara Temsilcisi Mehmet Akarca, atv Haber Müdürü Fatih Atik, aHaber Ankara Temsilcisi Murat Akgün, Takvim Gazetesi Ankara Temsilcisi Mehmet Çetingüleç katıldı.

MATBAADA DÜĞMEYE BASILDI
Ankara, Kayseri, Konya, Sivas, Yozgat, Afyon, Eskişehir, Kütahya, Kırıkkale ve Kırşehir'den en özel haberlerin yer alacağı Sabah Anadolu'nun ilk sayısı gazetenin Pursaklar'daki matbaasında büyük bir heyecanla basıldı. Matbaaya giden Sabah Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, ilk baskı için düğmeye bastı. Matbaa Müdürü Ahmet Sungur, Turkuvaz Dağıtım Ankara Bölge Müdürü Ahmet Enisel de gazetenin baskısı sırasında bilgi verdi. Matbaa çalışanları gazete basılırken büyük bir titizlikle çalıştı. Dağıtım ekibi ise SABAH Anadolu'nun ilk baskısını okuyucuyla buluşturmak için yola çıktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SABAH Anadolu için kutlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN